KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Atatürk Stadyumu'nda mangal ziyafeti

12 Nisan 2017 | 21:11

2 yorum

13739 okunma

Basketbol şubemizin kuruluşundan bu yana desteğini esirgemeyen bir grup taraftarımız bu akşam Atatürk Stadyumu tribünlerinde teknik heyet ve sporcularımıza mangal ziyafeti verdi.

Normal sezonun bitimine 2 hafta kala Cuma günü deplasmanda oynayacakları Gelişim Koleji maçının hazırlıklarını sürdüren takımımız, Atatürk Spor Salonu'nda yaptıkları antrenmanın ardından taraftarlarımızın düzenlemiş olduğu mangal partisinde buluştu.

Atatürk Stadyumu'nun Spor Salonu'na bakan tribünlerinde taraftarlarımız ile birlikte yemek yiyen teknik heyet ve basketbolcularımız yapılan organizasyondan dolayı taraftarlarımıza tek tek teşekkür etti.

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş yaptığı açıklamada, "Bizleri her zaman sonuna kadar desteklediğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Yıllarca aktif basketbol oynadım ancak böylesine güzel bir organizasyonda bulunmadım. Tarihi başarıların elde edildiği stadyumda, taraftarlarımız ile birlikte yemek yemek bizim için unutulmaz bir an oldu. Bu organizasyonu düzenleyen herkese çok teşekkür ediyoruz." dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • GREENWHİTE  
  15 Nisan 2017 | 04:07
  İnşallah yakın zamanda kaypak futbolculardan kurtuluruzda koskocaman Bursaspor camiası bi festival gibi organizasyon yapariz
  • UÇK  
  14 Nisan 2017 | 10:54
  Mangal yürekli arkadaşlara afiyet olsun...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR