KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Bursaspor kültürünü alarak ilerliyoruz"

VİDEO

24 Ekim 2012 | 13:04

2 yorum

6795 okunma

Bursaspor'un alt yapısından yetişip 16 yaşında A takım kadrosuna alınan U-18 ve A-2 takımının golcü futbolcusu Oğulcan Çağlayan, "Eksiğim çok. Ama bunları gidermek için çaba harcıyorum" dedi.

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın isteği doğrultusunda A takımla antrenmanlara çıkmaya başlayan Oğulcan, Bursaspor televizyonuna açıklamalarda bulundu. Futbola mahalle arasında top oynayarak başladığını belirten Oğulcan, daha sonra kendisini izleyen antrenörlerin de desteğiyle Ankaraspor'a geçtiğini söyledi. Ankaraspor'un düşmesinin ardından serbest kaldığını, bu yüzden Bursaspor'u tercih ettiğini belirten Oğulcan, "Bursaspor'u tercih ettiğim için çok mutluyum. İnsan görünüşüyle karşılanır, kişiliğiyle uğurlanır. Biz de Bursaspor kültürünü alarak ilerliyoruz" diye konuştu. Çok çalıştığını ve A takımda forma giymeyi çok istediğini dile getiren Oğulcan, sözlerini şöyle sürdürdü:

"EKSİĞİM ÇOK"

"Eksiğim çok. Özellikle hava toplarında daha iyi olmam gerekiyor. Hayalim ise A takımda forma giymek. Teknik direktörüm layık görürse A takımda kalmak isterim. Alt yapı antrenörlerime de çok teşekkür ediyorum. İnşallah, onların yüzünü kara çıkartmayacağım."

ALT YAPI MENŞELİ OYUNCULAR ARTIYOR

Öte yandan Bursaspor'da alt yapıda yetişen ve A takımla antrenmana çıkan futbolcuların sayısı da arttı. Yeşil beyazlı ekipte forma giyen Serdar Aziz, Okan Deniz ve Ozan Tufan'ın dışında genç futbolcular Oğulcan, Taha Can, Suheyl, Furkan, Barış Sinan Üstün ve Berat da A takımla antrenmana çıkan isimler oldu. 

 

  • CASANOVA  
  25 Ekim 2012 | 17:45
  HADİ HAYIRLISI OLSUN YAVRU TİMSAH..İNŞALLAH BAZILARINA BENZEMEZ SONUN VE O ŞEREFLİ FORMAYLA ŞAMPİYONLUKLAR VE KAPTANLIKLAR YAŞARSIN VE BU ŞEREFLİ FORMAYLA NE HEDEFİN VARSA ONA ULAŞIRSIN..
  • dıdıt  
  24 Ekim 2012 | 15:38
  10
  tabi ya şu çocukları yetiştirin kullanın , milletin ağzına bakmayalım , kendi oyuncumuzu kendimiz yetistirelim her yonden kazanan biz oluruz

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR