KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

''Çifte bayram yaşatmak istiyoruz''

26 Ekim 2012 | 11:11

1 yorum

4758 okunma

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, Trabzonspor maçını kazanarak, taraftara güzel bayram yaşatmak istediklerini söyledi.

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, tüm İslam aleminin ve ülke halkının bayramını kutladı. Bayramın huzur ve barış içinde geçmesini dileyen Sağlam, “Bayramda paylaşmanın ön planda olduğu, kardeşlik duygularının en üst seviyede olduğu bir bayram geçmesini diliyorum. Herkesin ala bildiği derecede sorumluluk alması bu duygularla geçmesini sağlayacaktır. Dargınların barıştığı huzur içinde bayram diliyorum. İnşallah bayram layıkıyla yaşanır. Elimizden geldiğince unsurlara destek oluyoruz. Futbol sadece futbol değildir. Özellikle ülkemizde toplum üzerinde çok büyük etkiler oluşturuyor. İnsanların yüzde 90’nı futbolla ilgileniyor. Saha içinde iyi performans sergilemekle işimiz bitmiyor. İşin birde topluma bakan kısmı var. Bunu da iyi incelemek lazım. İşin bu tarafıyla ilgili yapabileceğimiz ene iyisi yapmamız gerekiyor. İşin bu tarafını da ihmal etmememiz gerekir” dedi.
 
“OYNADIĞIMIZ OYUNUN KARŞILIĞINI ALAMADIK”


Pazar günü oynanacak Trabzonspor maçını da değerlendiren Sağlam, “İki takımda bugüne kadar beklentisinin ardında kaldı. Ligde her takım bu türlü sıkıntı içerisinde. Galatasaray’a sorsanız onlarda 24 puandan 9 kaybetmiş. Bunu en aza indirmek isterlerdi. Biz bu sıkıntıları çok yaşadık. Oynadığımız oyunun mücadelesinin karşılığını puansal anlamda alamadık. Herkes bu sıkıntıyı yaşadığı için ligin zirvesiyle aramızda 5 puan fark var. İki maç üst üste kazandığımız zaman 6-7 sıra üste çıkabilirsiniz. Haftalar fazla ilerlemeden geçmiş maçlardaki puan kayıplarını telafi etmek zorundayız. Fenerbahçe ile başlayan, Trabzon, Kasımpaşa ve Beşiktaş ile devam edecek olan 4 maçlık seriyi çok az kayıpla geçebilmenin mücadelesini veriyoruz. Trabzonspor maçı serinin ikinci maçı. Deplasmanda yenemediğimiz rakip. Bu maçın farklı anlamı var” diye konuştu.
 
“TARAFTARIMIZA GÜZEL BAYRAM YAŞATMAK İSTİYORUZ”

 
Trabzonspor deplasmanından galip gelmek istediklerini ifade eden başarılı teknik adam, “Daha yapabileceğimiz çok iş var. Trabzon’u deplasmanda yenip puan anlamında üst sıraya çıkmak istiyoruz. Zorlu deplasmandan avantajlı skor ile dönmek istiyoruz. Karşımızda çok iyi rakip var. Her ne kadar oyun anlamında sıkıntıları olsa da Trabzon her zaman güçlüdür. Bizi zorlu maç bekliyor. Onlarında bize bakış açısı farklı olacaktır. Biz orada kalitemizi sahaya yansıtıp, bayram gününde taraftarımıza başka mutluluk yaşatmak isteyeceğiz. Geçen bayram Kayseri’de güzel bayram yaşatmıştık. Taraftarımıza güzel bayram yaşatmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

 Olay

    • SİPTAR...  
    26 Ekim 2012 | 15:22
    Haydi hocam haydi cocuklar inanıyoruz sizlere yeterki mücadeleniz hırsınızı sahaya yansıtın bu taaftar trabzonda da arkanızda olacaktır trabzon deplasmanında kazanamamanın verdgi dezavantajı yıkalım artık alalım şu macı layık oldugumuz zirveye tırmanmaya başlayalım emin adımlarla

    ŞEHRİNİ SAVUN BursaLIM, ŞİMDİ DESTEK ZAMANI...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR