KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Çıkışa geçebiliriz"

VİDEO

03 Ekim 2012 | 16:14

3 yorum

5206 okunma

Bursaspor'un başarılı futbolcusu Hakan Aslantaş, Gaziantepspor maçında herkesin iyi bir oyun beklediğini ancak 1 puanla yetindiklerini dile getirdi.

Hakan, "Gaziantepspor maçında herkes çok iyi bir oyun bekledi. Maalesef bunu istediğimiz gibi yapamadık ve 1 puanla yetindik. Elazığspor maçına göre Gaziantepspor maçı biraz daha iyi gibiydi ama maalesef yenemedik" diye konuştu.

"ÇOK SAVAŞAN BİR TAKIMLA OYNAYACAĞIZ"

Hafta sonu deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçına değinen Hakan, "Şimdi de zorlu deplasmanımız var. Beşiktaş'ı mağlup ettiler. Çok savaşan ve ne yaptığını bilen bir takımla oynayacağız. Hazırlanıp, 3 puanı almamız gerekiyor. Ne kadar puan toplarsak o kadar iyi." dedi.

"ÇIKIŞA GEÇEBİLİRİZ"

Ligin zorlaştığını belirten yetenekli oyuncu, "Her geçen yıl Anadolu takımlarının çıkışı var. Erken zamanda ne kadar puan toplarsak o kadar iyi olur. Geçen sene devre arasından sonra yaptığımız form çıkışımız her an olabilir. Böyle umut ediyoruz. Bunu daha erken yapabilirsek puan ve konum olarak da farklı yerlerde olabiliriz" diye konuştu.

"ÇOK AKILLI OYUNCULAR ALINDI"

Takıma yeni katılan futbolcuların performansını da değerlendiren Hakan şunları söyledi:

"Çok akıllı ve tecrübeli oyuncular aldık. Bu takım için önemliydi. Tuncay'ın gelişi çok iyi oldu. Antrenman performansları üste çıktı. Belluschi'nin de Avrupa'da yaşadıkları olsun, maçlarda gösterdiği performansı olsun çok iyi."

 Bursaspor.org

  • SİPTAR...  
  03 Ekim 2012 | 23:15
  Mücadeleci bir kadro şart bu maçta o yüzden solda hakan a. ve tuncay olmalı ozan i. artık formanın ucuz olmadıgını anlamalı...
  carson- basser-serdar-ibrahim-hakan belluschi-ndiaye-sestak-tuncay batalla-pinto
  ŞEHRİNİ SAVUN BursaLIM, ŞİMDİ DESTEK ZAMANI...
  • enes  
  03 Ekim 2012 | 18:49
  inşallah Sivas maçında ilk 11 de olursun Hakan,senin gibi cengaverleri özledik
  • adıgüzel  
  03 Ekim 2012 | 17:06
  inşallah

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR