KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Kongre 16 Mayıs'ta!

07 Nisan 2014 | 19:46

59 yorum

19971 okunma

Başkanımız Erkan Körüstan, Bursaspor TV'de gündeme ilişkin konuları konuştu. Spor Toto Süper Lig'in 28.haftasında alınan 4-3'lük Sivasspor galibiyetinin keyfinin başka olduğunu belirterek sözlerine başlayan Başkan Körüstan, Bursaspor'un selameti için 16 Mayıs 2014 çoğunluk sağlanamadığı takdirde 23 Mayıs 2014 tarihlerinde Genel Kurul'a gitme kararı aldıklarını açıkladı.

SİVASSPOR GALİBİYETİ ÖNEMLİYDİ

Başkanımız Erkan Körüstan Sivasspor karşısından alınan 4-3'lük galibiyet için, " Sonuç olarak 1-0 kazanmaya oranla 4-3'lük galibiyetin keyfin başka oluyor. Ben maçtan keyif aldım. İnşallah takımımız bu şekilde güzel oynayarak başarılı sonuçlara imza atacaktır" dedi.

Fernandao'nun Sivasspor karşısında çok güzel bir performans sergilediğini belirten Başkanımız, " Fernandao'yu biliyorsunuz devre arasında aldık. Brezilya'da ligler biter bitmez tatil yapamadan Bursa'ya geldi. Geldiği gibi de 30 günde 10 maç oynadığımız bir süreçte maçlarda oynadı. Çok yoruldu. İrfan Hoca kendisini 2 maç dinlendirdi ve bunun sonucunda Sivasspor'a karşı çok iyi bir performans sergiledi. Fernandao çok duygusal bir yapıya sahip. Ben Fenerbahçe maçında oynamak istiyorum dedi. Kendisinin kadroya neden alınmadığını İrfan Hoca gerekçeleri ile anlattı. İlerleyen maçlarda kendisinden çok şeyler beklediğini ve takım olarak Fernandao'ya ihtiyacı olduğunu İrfan Hoca anlatınca kendisi de anlayışlı davrandı. Bu arada Sestak ve Basser sezon başında forma şansı bulamadılar ama o kadar iyi profesyoneller ki hiç sorun etmeden çalıştılar" dedi.

ÇİRKİN VE KÖTÜ TEZAHÜRAT TALİMATI DEĞİŞİKLİĞİ YANLIŞ ZAMANLAMA

Türkiye Futbol Federasyonu'nun çirkin ve kötü tezahürat konusunda talimatta yapmış olduğu değişikliğin zamanının yanlış olduğunu belirten Başkanımız Körüstan , " TFF bence E-Bilet uygulaması ile bu cezaya başlasaydı daha iyi olacaktı. Şuanda bütün kulüpler bu işten mustarip. Hemen hemen her hafta sahalar kapanıyor. Çok önemli 6 haftaya giriyoruz. Allah nasip ederse final oynarsak 8 maçımız var. Bursaspor'un şuanda taraftara ihtiyacı var. Kombine alanlarda çok mağdur oldular. Bu olaylar önümüzdeki yıl kombine satışlarını da etkiler. Yeni getirilen E-Bilet sistemi ile ilgili 6222 yasa uygulanacak ve küfür edenler tespit edilerek ceza alacak. Türkiye Kupası'nın statüsünü dün Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz ile de konuştuk. Çok yanlış bir statüde oynanıyor. Ocak ayında 30 gün içerisinde 10 maç oynadık. Tüm takımlar bundan etkilendi. Daha çok maç oynadığımız için biz küfür nedeniyle daha fazla ceza aldık. Son 2-3 maçtır küfür yok. İnşallah bundan sonra olmayacağını umut ediyoruz. Taraftarlarımızdan en büyük beklentimiz bu. Fenerbahçe Kulübü ile bir derdimiz yok ama bizim maçta edilen küfürler temsilci raporunda yer almamış. Fenerbahçe maçının cezası ne gelecek diye baktım. Herkesin duyduğu küfürler var. Fenerbahçe'ye ceza yok. Böyle bir çiftte anlayış olmaz. Kayseri'de 3-4 saniyelik küfürlü tekrarlar var. Hatta bir hayvan ismiyle tezahürat olmuş. Onu ben duymadım. Etrafımızdakiler de duymamış ama temsilciler yazmışlar. Biz küfür konusunda TFF'yi destekledik. Ama yanlış zamanda başlıyorsunuz diye belirttik. 1 saniye ile 60 dakika küfür eden aynı cezayı alıyor. Herkese eşit davranılmıyor. Biz bu küfür nedeniyle 1.5 trilyona yakın ceza aldık. Yazık günah. Bir futbolcu alacak kadar parayı cezaya ödedik."

BURSASPOR'UN HAKKINI SONUNA KADAR SAVUNUYORUZ

Bursaspor Kulübü'nün haklarını her zaman koruduklarını belirten Başkan Körüstan, " Biz Federasyon Başkanı Yıldırım Demirören'i ziyarete gittik. Kendisi ile ilk kez orada tanıştım. Kendisine Bursaspor'un hakları yeniyorsa yeri geldiğinde sizi de eleştiririm dedi. Demirören de yanıt olarak, " Tabii ki eleştirinizi yapacaksınız. Bana tüm Türkiye eleştiri yapıyor. Biz bundan ders çıkartırız. Bu sezon hakemlerin kararları nedeniyle çok sıkıntı yaşadık. Futbolcularımıza her maç öncesi söylüyorum "sahada 12 rakiple mücadele edeceksiniz ona göre oynayın " diyorum. Bu sezon hakemlerimiz maalesef çok formsuzlar" dedi.

TEKNİK DİREKTÖRLÜK İRFAN BUZ'UN HAKKIYDI

Christoph Daum ile yolların ayrılmasından sonra İrfan Buz'un Teknik Direktörlük görevine getirilmesini anlatan Başkanımız Erkan Körüstan, "Christoph Daum ile yollar ayrıldı. Tesiste İrfan Hoca'yı çağırdım ve kendisine "Galatasaray kupa maçına inşallah Allah'ın izniyle takımı sen hazırlayacaksın" dedim. Kendisi bana "Tabii başkanım. Teşekkür ederim" dedi. Biz o arada teknik direktör arayışları için hazırlıklara başladık. Abdullah Avcı ve Şenol Güneş ile konuştuk. En son gün ise Baliç ile konuştuk. Bursa'nın havaya ihtiyacı vardı. Baliç – Ercüment gibi isimler ile bu havayı yakalayabilir miyiz diye düşündük. Baliç, Saffet Susiç'in yardımcısı ve Bosna Hersek Milli Takımı ile Dünya Kupası'na gidiyorlar. Baştan Baliç "Dünya Kupası var" dedi ama Susiç senin için şans olacak git bir görüş dedi. Futbolcuların Baliç ile ilgili görüşmeleri duyurduğumuzdan haberleri yoktu. Baliç ile beraber maçı izledik. Ama İrfan Hoca'ya karşılaşma öncesinde "Bir maçta teknik direktör olabilirsin" dedim. Maç bitti biz artık son kararımızı vereceğiz. Maçın ardından soyunma odasına gittik. İrfan Hocam çok sevinçli. Tabii 2-0'dan 2-2'likskor İstanbul'da önemli sonuç. Ben İrfan Hoca'ya "Hocam kiminle anlaşırsak anlaşalım yardımcı olarak kalmanı istiyoruz" dedim. Kendisi "Başkanım bana ne görev verirseniz hazırım. Ben Bursa'yı çok sevdim hiç önemli değil" dedi. İnanın bu söylemimden sonra İrfan Hoca'nın suratı değişmedi, morali bozulmadı. Kendisinde en ufak bir tepki yok. Bana git derseniz de gitmeye hazırım dedim. Soyunma odasından çıktıktan sonra İrfan Hoca teknik direktörlüğü hak ediyor dedim. Arkadaşlarımız ile tartışmaya başladım. Dinlenme tesislerinde takım otobüsünü durdurdum. İrfan Hoca Bursaspor'da devam edeceğini biliyor ama nasıl edeceğini bilmiyordu. Futbolcular ve tercümanlar dışında herkes otobüsten indi. Futbolcular ile bir teknik direktörün gönderilmesi için kesinlikle konuşmam ama bu olay motivasyon açısından sorumluluk verme açısından çok önemliydi. Futbolculara "Biz İrfan Hoca ile çalışmayı düşünüyoruz. Siz ne düşünüyor sunuz?" Futbolcularımız heyecanlanarak ve sevinç gösterilerinde bulundular. Futbolcularımız bize "Farklı bir isim bizi tanıyana kadar lig bitecek. İrfan Hoca bizi tanıyor ve biz onu çok seviyoruz. 5 tane yabancı dili var biz onunla çalışmak istiyoruz. Lütfen başkanım böyle yapalım" dediler. Çok duygusal anlar oldu. İrfan Hoca gözyaşı döktü. Takımın motivasyonu açısından güzel oldu. Hepiniz görüyorsunuz takım içinde inanılmaz bir birliktelik yakalandı. Gollerden sonra futbolcularımız yedek kulübesine koşuyorlar" dedi.

UEFA BÜTÇE AÇIĞINI SORDU

Geçtiğimiz günlerde UEFA'nın Avrupa'da yer alan 75 spor kulübüne göndermiş olduğu soru metni hakkında da konuşan Başkanımız Erkan Körüstan, "UEFA'dan Mali Fair- Play anlamında bir uyarı aldık. UEFA bize soru sordu. "2012 ve 2013 yıllarında bütçenizdeki gelir-gider açıklarınızı nasıl kapatacaksınız?"diye sordu. Avrupa'da 75 kulübe bu soruyu sordu. Türkiye'de 2 takıma sordu. Neden bu iki takımı seçti çünkü iki sezondur Avrupa'da oynayan takımlar Galatasaray ve Bursaspor. UEFA bize "2012 yılındaki 20 milyon 200 bin Türk lirası ile 2013 yılındaki 27 milyon 200 bin Türk Lirası gelir gider farkınızı nasıl kapatacaksınız?" dedi. Bunu bize anlatın? Biz yanıt çalışmalarımıza başladık. Üç gün süre ile çalışacağız. İsviçre'de ve Türkiye'de avukatlarımız var. Bu kural 2014-2015 sezonunda başlayacak bir kural. Bu sezon sonunda Avrupa Kupaları'na gitmeme ile ilgili durum söz konusu değil.

Ben bu konuyu ilk Divan Kurulu'nda gündeme getirmiştim. Yeni Stadyumumuzun açılmaması bizim düşüncelerimizi biraz etkiledi. Seçim sürecinde Belediyeler ilgilenemedi. Büyükşehir Belediye Başkanımız Recep Altepe'ye buradan bir kez daha özel teşekkür ediyorum. Kendisi Bursaspor'dan gelecek olan her proje imza atarım dedi. Bu sezon 5 akaryakıt istasyonu kurmayı hedefliyorduk ama başaramadık. Önümüzdeki sezon 15 akaryakıt istasyonunu hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Bazı arkadaşlarımız bizleri yanlış anlıyor. UEFA'ya 2012 yılı ile ilgili raporu bizim yönetimimiz vermedi. Gelir gider dengeleri çok önemli. UEFA kasadaki paraya bakmıyor. Bursaspor 2010'dan beri eksi kasa veriyor. UEFA kulüplere bütçelerinde 5 milyon euro şaşırma payına kadar hak veriyor. Bizim açığımız hemen hemen bu sapmanın içinde. Ben kimseyi suçlamak istemiyorum" dedi.

YENİ STADYUMUN TÜM GELİRLERİ BURSASPOR'UN OLMALI

Yapımı devam eden Timsah Arena Stadyumu hakkında da konuşan Başkanımız Erkan Körüstan, "Belediye Başkanımız yeni stadyumun gelirlerinin tamamının Bursaspor'a vereceğini belirtti. Biz belediyeye başvuru yaptık. Bir protokol yapalım ve loca satışına başlayalım dedik. Belediye'den stat bitmeden protokolü yapamayız yanıtını aldık. Sayın Altepe'nin kendisinin söylemleri var, "Bu stadyumu Bursaspor için yapıyoruz" dedi. Ben en ufak bir sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bu gelirler Bursaspor'un olmaz ise en başta ben bağırırım. Belediye Başkanı burayı Bursaspor için yapıyorum diyor. Belediye başkanı neden vermesin ? Benim en ufak bir şüphem yok" dedi.

KENT BİRLİKTELİĞİ ÇOK ÖNEMLİ

Başkanımız Erkan Körüstan 2009-2010 sezonunda Bursa'da inanılmaz bir kent birlikteliği yakalandığını ve bununla birlikte Süper Lig şampiyonluğunun geldiğini hatırlatarak, " Bursaspor rahmetl İbrahim Yazıcı ile birlikte büyük bir kent birlikteliği yakaladı ve sonunda şampiyonluk geldi. Ancak şampiyonluğun ardından kulüp rahat bırakılmadı. Rahmet başkan şampiyonluğun ertesinde Bursaspor'un yeni kadrosunun şampiyon olunan kadrodan çok daha iyi olduğunu belirtmişti. Ancak kent birlikteliği şampiyonluğun ardından bitti. Mahkemelere gidildi. Ertuğrul Sağlam'ın tesislerdeki odasının kapısı yumruklandı. Her sene birliktelik kentte kötüye gidiyor. Biz Bursa'da ki ilk maçımızda istifaya çağırıldık. Rahmetli başkanımız İbrahim Yazıcı'nın vefat ettiği 7 Mayıs tarihinde Türkiye Kupası finali oynanacak. İnşallah o kupayı kazanarak kendisine en güzel hediyeyi vermiş oluruz. Rahmetli Yazıcı'nın oğlu Serkan ile anma törenini konuştuk. Kendisine yakışır şekilde anma töreni yapılacak" dedi.

ÖZELEŞTİRİ YAPMALIYIZ

Başkanımız Erkan Körüstan Bursaspor'un bugün ligde üçüncülük mücadelesi veren takımlardan birisi olmasının gerektiğini ancak bunu başaramadıkları için özeleştiri yapmalarının gerektiğini vurguladı. Körüstan, "Bizim de hatalarımız oldu. Genel Kurul biraz geç oldu ve sezon başında transferleri zamanında yapamadık. Bursaspor'un bütçesinin de elimizi kolumuzu bağladığını belirteyim. Bursaspor'u uçuruma götürmemek için uğraştık. Elimizdeki futbolculara güvenerek hareket ettik ama onların bazıları bugün Vakıfköy'de çalışıyor. Biz konuşacaklarımızın hepsini buzdolabına attık. Hepsi duruyor. Provokasyonlar var. Dün Balıkesirspor başkanı bıçaklanmış. İsmail Ertekin'i aradım. Ertekin,"Başkandan 1000 tane bilet istemişler başkan vermeyince bıçaklamışlar" dedi.. Allah korusun bizim başımıza da gelebilirdi. Tüm Türkiye'de bu olaylar yaşanıyor. TFF'nin çıkardığı kanun kulüp başkanlarını zora soktu. Taraftar liderlerinin elinde bir koz var. Sahanızı kapatırız bize bu kadar para verin diyorlar. Taraftarımız ile bu sezon doğru düzgün maç alamadık. Bursaspor taraftarının Galatasaray maçın kazanılmasında önemli rol alacağına inanıyorum.Bursaspor taraftarı geriden geldiğimiz o kadar çok maç kazandırdı ki, taraftarımızın gücü çok takım açısından çok önemli" dedi.

GENEL KURUL KARARI ALDIK

Başkanımız Erkan Körüstan, bu akşam saatlerinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında 16-23 Mayıs tarihlerinde Genel Kurul'a gitme kararı aldıklarını açıkladı.

Başkanımız konu ile ilgili olarak şunları söyledi;

"Biz bu akşam bir karar aldık. Dedik ki şu son 8 maçımızın selameti açısından bir karar alalım. Çünkü her maç yönetim istifa diye bağırılıyor ve sahada mücadele eden takımımız bu durumdan olumsuz etkileniyor. Bu istifa seslerinin benimle ilgili olduğunu yabancı futbolcularımıza anlatmak zorunda kaldık. Bugün yine futbolcuların maaşlarını ödedik. Türkiye'de 2 veya 3 takımda futbolcuların ödemeleri zamanında yapılıyor. Futbolcularımız bizlere "Bursaspor forması için, yönetim için maçlarımızı oynayacağız" dediler. Gelin şu son 8 maçımızı rahat rahat oynayalım. Biz bu akşam kongre kararı aldık. 16 Mayıs - 23 Mayıs tarihlerinde karar kıldık. Ancak salonların durumlarını bilemiyoruz. Uygun olmazsa bir gün öncesi veya sonrasına alınabilir. Bursaspor'un selameti açısından bu karara ihtiyacı var. Yoksa bunu önleyemeyeceğiz. Biz çıkalım kongrede anlatalım. Aday olacaksak biz böyle davranacağız. Seçersiniz, seçmezsiniz. En büyük karar organı kongredir. Herkes kongrede söylemek istediğini söylesin. Ben kongre kararı alırsak futbolcularımızın morali bozulur mu diye düşündüm. Kaptanla konuştum, teknik heyetle konuştum. Bu kongre kararı alma kararının sebebi çok farklı. Çünkü her hafta istifa sloganları oluyordu. Üyelikler ile ilgili toplu üyeler yapıldı diye söylemler var. Biz şubat ayında Bursaspor'a üye yapımını durdurduk. Neden durdurdu? O kadar çok talep var ki. Kongreye hazırlanıyorlar diye olumsuz sözler olmasın diye durdurduk. Divan Başkanımız Kadir Şankaya bugün beni aradı. Torunum 18 yaşını doldurdu ve hemen üye yapalım dedi. Kendisine Kongre üyeliğini durdurduk kongreden sonra olur yanıtını verdim ve anlayışla karşıladı. Şuanda kulübümüzde 3755 mevcut üyemiz var. 419 adedi askıda. Bizim dönemimizde 734 üye yapılmış. Bunların hiçbiri toplu üye değil. Bu üyelerin çoğu daha önceden üyelik başvurusu yapıp, bekleyen kişilerdi. Ben kendi şahsım adına 2 üye yaptım. Dışarıda yapılan dedikodular asılsız. 8 senedir Bursaspor'da taraftar olarak vardım. Allah nasip etti kongre üyeleri bizi göreve seçti. Toplu üyelik olmaması lazım. Bursasporlu'luk bu değil. Böyle Bursasporlu'luk olmaz.Son kongrede seçimin kaybedenlerin provokasyonları da vardı. Kim kaybederse kaybetsin herkes kazananın yanında olması lazım. Yakında Divan Kurulu toplantısı olur. Aday olacak arkadaşlara bilgi de veririz. Üyeler hakkında da bilgi veririz. 2014-2015 sezonu içinde bütçe hazırlayacağız. Olabilecek muhtemel gelirleri de yazarız. Stadyumun bitmesi, yatırımların olması belki zaman alır. Bu arayı kredi alarak veya yöneticilerin katkısı ile geçilebilir. Bursaspor'un önü çok açık. Benim kimseye kırgınlığım yok. Söyleyeceklerimizi kongrede söyleyeceğiz. Belki de kupayı alıp, her şeyi unutup bir şey söylemeyiz. Kimin ne diyeceği varsa gelsin bana söylesin.

 Bursaspor.org.tr

  • Holligan  
  09 Nisan 2014 | 14:59
  sen kendi taraftarına sana askerlik yapmıyolar diye düşman muamelesi yapıyon sen hala neden bahsediyosun
  • ylc  
  09 Nisan 2014 | 13:19
  erkan sana söylecegimiz çok şey var sabret ilk açık maçta sana yüksek sesle söyleyecegiz öyle yanına iki adam tutmakla olmuyo bu işler
  • 16spor  
  08 Nisan 2014 | 23:05
  benim bildiğim yeni üyelerin en az 1 yılı dolması gerekiyor oy kullanabilmesi için,eğer bu böyleydide değiştirildiyse bilemem ama bence nasıl rahmetliyi uydurma paralel mahkemelerde süründürüldüyse bu erkanıda o mahkemelerde süründürülmesi lazım,bunda rahmetli kadar yürek yok kolpa bu erken kaçar,rahmetliye yapılanların çeyreğini hazmedemez bu.
  • Panayırlı  
  08 Nisan 2014 | 21:17
  Arkadaşlar bildiğim kadarıyla Körüstan'ın yaptığı üyeler tüzük gereği oy kullanamıyor, Hayri Yazıcı'ya gelince neden FB'den istifa etmiyor, etsin gelsin olsun aday sırtımızda taşıyalım, neyin inadını yapıyor o da.
  • mgg  
  08 Nisan 2014 | 19:49
  İlhan USLU! tek aday olsun. 16 mayıs'ta başkan seçilsin. seneye kesin şampiyonuz.
  • ünitimsah ankara  
  08 Nisan 2014 | 19:19
  14
  Kazım gitsin dedik gitti tuncay gitsin dedik gitti daum gitsin dedik ve gördük ki hep haklıyız takım daha iyi oldu şimdi biliyoruz ki sıra sende başkan ama rahat ol galatasaray maçında tam destek ondan sonra daha yüksek sesle YÖNETİM İSTİFA !!!!!
  • Yediyol  
  08 Nisan 2014 | 16:15
  735 üye kazandı ney yahu!!!!!

  o üyeleri göster madem, + bunların aidatını ödeyecek sahipleri vardır normal karşılaıyorum. normal karşılama sadece sayıya anormal karşıladığım şampiyon olduğumuz sene neden bundan fazlası olmadı... açık veriyon hala KÖR(is)tan(BUL) popüleritemiz aldığımız cezalarla arttı bu sene yine üye sayımızda artar mı buna bağlı olarak? yemin ediyorum çıkıp zırvalamaktan başka bi iş yapmıyosun çocuk yok karşınızda...
  • VURAL ARPACI  
  08 Nisan 2014 | 16:11
  esduduantes kardeş, mesut mestan, ilhan uslu yada bir başka kişi. ama HAYRİ YAZICI değil!!! körüstan başarısız olmuştur. gitme zamanı gelmiştir. hayrı yazıcı daha adaylık konuşmasında 1963 den fb vardı ne yapalım diyerek, kolaya kaçmıştır. Büyük Bursaspor taraftarı böyle olayları hazmedemez. Tek Bursaspor vardır. Sadece Bursaspor....
  • erkan defollllll  
  08 Nisan 2014 | 15:55
  senin gibi bir adam tekrar başkan olacaksa ben üyelikten istifa eden ilk kişi olucam. haram zıkkım olsun sana aldığın kombine paraları. ancak kendine 700 kukla tutarsın. yazık etmeyin BursaMIZA
  • ORHAN  
  08 Nisan 2014 | 15:53
  Kendi reklamını yapmak için vizyonsuz ulusal çapta söz sahibi olmayan adaylar inşallah talip olmaz. Geçen genel kurulda yönetime talip olan tanıdığım bir dünya insan vardı kendi menfi çıkarları doğrultusunda hareket eden, sadece biri vardıki güzel bir ekip oluşturmuştu onuda sağolsun bizler istemedik. Bilmem kimin üyesiymiş diye. ULUSAL ÇAPTA VİZYON, SÖZ SAHİBİ OLMAYAN HİÇ KİMSE ADAY OLMAZ İNŞALLAH. EĞER ŞAMPİYONSAK KENDİ İŞİNİNDE ŞAMPİYONU OLAN İDARECİLERLE BU İŞ OLUR. Aksi taktirde istediği kadar Bursasporlu olsun sonuç yine hüsran olur. Sadece Bursasporlu olmak iyi ve iddialı bir yönetim demek değildir.
  • esdaduantes  
  08 Nisan 2014 | 15:39
  -5
  vural arpacıya ,ozaman neden başkan arıyosun al sana erkan körüstan onunla devam et.
  • cefakar  
  08 Nisan 2014 | 15:21
  Kim gelirse gelsin artık birlik olalım yeter biz böyle kendi içimizde kavga ettikçe , herkez bu durumdan faydalanıyor bakın şampiyon takım ne hale geldi.Artık birleşme zamanı kim başkan olursa olsun tüm şehir kenetlenelim , Burasının Bursa olduğunu cümle aleme ispatlayalım.
  • iritimsah  
  08 Nisan 2014 | 15:14
  734 üyenin sana çalışacağı belli...takımın içine ettiniz, borç batağına soktunuz, yaptıklarınız yetmedi bir de aday olmayı mı düşünüyosunuz daha...derhal defolup gidin sakın aday olmayı düşünmeyin, yakışmıyosunuz şampiyon takıma...
  • atomk  
  08 Nisan 2014 | 15:01
  TÜM BAŞKAN ADAYLARINA
  Çok aday değil tek aday olmalı.
  Çok aday oldumu camia bölünüyor.
  Zaman birlik zamanı küçük hesapların ve cebini doldurmanın zamanı değil.

  TARAFTARA
  Adayın bundan öncesinde hangi takımlı olduğuna takılmayın bize kongreden sonrası lazım MEZARA KADAR BursasporLUYUM DİYEBİLİCEK BAŞKAN LAZIM.Bursasporluyum diyen erkanın bizi ne hallere soktuğunu gördük.TAKIMI HERSENE İLK 3 İÇİN YARIŞTIRICAK BAŞKAN LAZIM.
  • Holligan  
  08 Nisan 2014 | 14:33
  Bursaspora yakışır en azından dik duruşlu taraftarına saygısı olan bir başkan çıkar heralde
  • BayBursaspor  
  08 Nisan 2014 | 14:16
  -3
  beyler hayri yazıcı fenerbahçe kongre üyesi. Onu neden savunduğunuzu biri açıklayabilir mi ?
  • Patron  
  08 Nisan 2014 | 13:41
  Donetsk bağımsızlığını ilan etmiş Shaktar Donetsk'in tüm futbolcuları ülkelerine kaçmış hemen Lucescu'yu kapmak lazım
  • iso16  
  08 Nisan 2014 | 12:51
  Kongrede aday olmayın yeter artık korustan görünen koy klavuz istemez baskanliginiz buraya kadar aday olcaklara engel olmayın bari yeni stada yeni başkan
  • özgünn  
  08 Nisan 2014 | 12:18
  genel kurulda ibra edilmeyeceksin körüstan. mahkemede hesap vereceksin
  • Orhan  
  08 Nisan 2014 | 11:15
  16
  Bunları ibra edersek Bursaspor'a en büyük kötülüğü yapmış oluruz resmen sömürdüler kulübü

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR