KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Sızıntıyı giderin!

02 Temmuz 2012 | 12:06

yorum

12530 okunma

Takımımızın 2012/2013 sezonunda giyeceği formaların bu akşamki tanıtımı öncesinde, forma tasarımlarının bugün bir gazetede yayınlanması hakkında açıklamamızdır;

Takımımızın 2012/2013 sezonunda terleteceği formaların tanıtımı bu akşam Bursaspor Havuzlupark Tesisleri'nde yapılacak lansmanla gerçekleştirilecek. Camiamızın yıllardır yakındığı konulardan birisi olan Bursastore'daki ürün çeşitliliği ve kalite sorunu konusunda son yıllardaki özverili çalışmayla sona eren sorunlar doğrulusunda Bursaspor, tüm takımlardan önce forma tanıtır hale gelmiştir.

Ancak geceye sayılı saatler kala, gecede görücüye çıkacak olan ve aylardır sır gibi saklanan forma tasarımlarının, özellikle son dönemdeki bazı haberleriyle Bursaspor camiasından 'yine' tepki toplayan Olay Gazetesi'nde yayınlanması bu güzelliğe gölge düşürmüştür. Forma konusunda aylardır çaba gösterenlerin bu çabaları adeta hiçe sayılmış, haftalardır hazırlığı yapılan gece bu sızıntı sonrası bir bakıma anlamsızlaştırılmıştır.

Bu tür bir haberin yapılabilmesi için kuşkusuz ki bir 'sızıntı' hadisesi yaşanması gerekmektedir ve görünen o ki yaşanmıştır. Bu sızıntı kulüp içerisinden gerçekleşmiş ise; sızdıranın bulunması ve kim ise görev veya makam ayırt etmeksizin görevine son verilmesini bekliyoruz. Bursaspor Kulübü'nün kurumsal kimliğine zarar verecek kişilerin kulübümüzde görev sürdürmesi son derece yanlış, kulüp içerisinde halen köstebeklerin var olduğunu görmek ise üzüntü verici olacaktır.

Eğer hadisenin kulüp personeli veya yönetimi ile alakası yok ise ve sızıntı üretici firma kaynaklı olarak gerçekleşti ise de; yine gereğinin yapılmasını bekliyoruz.

Bursaspor’un kurumsal kimliğine zarar verecek kişilere geçit vermezsek, Bursaspor'u el birliği ile daha yukarılara taşıyacağımız bir gerçektir.

Gereğinin yapılması temennisiyle.

Teksas.ORG

 

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR