KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Sorun çıkartmayız"

08 Haziran 2012 | 09:26

2 yorum

7042 okunma

Bursaspor Ferhat Kiraz transferinde sona yaklaşıyor. Boluspor kulübüyle başarılı oyuncu için görüşen Yeşil Beyazlı yönetim, 23 yaşındaki sol kanat oyuncusunu birkaç gün içinde Bursa'ya getiriyor.

Timsah yeni sezonun ilk transferini bitirmek için harekete geçti. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam’ın uzun süredir istediği Bolusporlu Ferhat Kiraz birkaç gün içinde Bursaspor kadrosuna katılacak. Başarılı orta saha oyuncusunun menajerliğini yapan Batur Altıparmak’ın yaptığı, "Ferhat Bursaspor’da futbol oynamak istiyor. Bizim için sorun yok" açıklamasından sonra harekete geçen Yeşil Beyazlı yönetim transferde sona geldi.

SORUN ÇIKARTMAYIZ
Kırmızı Beyazlı kulübün yeni seçilen yönetiminin de Bursaspor’la sıcak ilişkiler kurmak istemesi bu transferin önünü açan etkenler arasında. Bursa Hakimiyet Gazetesi’ne konuya dair açıklama yapan Boluspor Başkanvekili Osman Fevzi Gürsoy, "Bursaspor’a oyuncu vermekten gurur duyarız. Eski yönetimin Bursaspor’a olan yaklaşımı aynı şekilde devam ediyor. Bu transferde kendilerine sorun çıkarmayacağız. Zannediyorum ki 1-2 gün içerisinde transferi bitiririz" diye konuştu.

 Hakimiyet Gazetesi

  • fevzi dönmez  
  10 Haziran 2012 | 18:05
  Bursaspor yılın transferini yaptı. çok süratli bir oyuncu fırsat verilsin milli takımda dahi oynar. milli takımdaki sercen dan daha hızlı...
  • Karacabey  
  08 Haziran 2012 | 09:33
  18
  8jk taraftarının Türkiye kupasında hem maçta hem stad dışında hakkından gelen boluspor taraftarına selam olsun

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR