KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Tahta açılır açılmaz bilemiyorum"

15 Eylül 2020 | 17:04

0 yorum

4629 okunma

Ligin ikinci haftasında deplasmanda Altınordu ile karşılaşacak takımımızda bu maçın hazırlıkları devam ederken, Teknik Direktörümüz Mustafa Er basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Özlüce İbrahim Yazıcı Tesislerimizde düzenlenen basın toplantısında Teknik Direktörümüz Mustafa Er şunları söyledi: " Adana Demirspor karşısında galibiyet almak istiyorduk. Oyuna iyi başladık. Taktik anlamında da iyi işler yaptık. Golü de bulduk. Oyuna yön verdik. Skor avantajını yukarıya çekebilirdik. 2-3 yapabilirdik. İkinci yarıya gelince, ilk 15 dakika çok önemliydi. Futbolcularımızla da bunu konuştum. Ama çok erken gol yedik. Daha sonra belirli değişiklikler yaptık. Pozisyonlar yakaladık, tekrar öne geçebilirdik. Ama bireysel hata ile gol yedik. Ardından 3'üncü golü kalemizde gördük. Bunlar hakkında çalışacağız. Neleri daha iyi yaptık neleri yapmadık hepsine eğileceğiz. Bu sevide olmaması gereken hatalardı. Ama zamanla hepsini çözeceğiz.

Tahta açılır açılmaz bilemiyorum. Yönetim bununla uğraşıyor. Açılsa da açılmasa da biz elimizden geleni yapacağız. Genç ve tecrübelilerle yolumuza devam edeceğiz. Açılmasa dahi mevcut kadro ile bu hedefe koşmak ve tutunmak istiyoruz. Ne olursa olsun. Vitrine genç oyuncu çıkarmamız da lazım. Ali Akman gibi... Çünkü kulübün mali tablosu ortada. Kulübün de maddi kaynak elde etmesi gerekiyor. Çünkü bu tip çok oyuncu var. Her anlamda da bu oyunculara o ortamı oluşturmak gerekiyor.

İzmir'e kazanmaya gideceğiz. Dirençlerine karşılık vermemiz lazım. Bizim için son derece önemli maç. Milli maç arasına kadar kazanabildiğimiz kadar puan kazanmamız lazım. Ondan sonra bahanemiz kalmayacak."

 Bursaspor.org.tr


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR