KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Taraftarımız inanılmaz itici bir güç"

07 Mayıs 2017 | 19:54

2 yorum

10745 okunma

Baş Antrenörümüz Şemsettin Baş, Afyon Belediyespor mücadelesinin ardından yaptığı açıklamada taraftarımıza teşekkürlerini iletti.

Oyuncularıyla gurur duyduğunu belirten Baş, şu konuşmayı gerçekleştirdi;

"Sezonun genelin Aralık ayından itibaren çocuklar çok istedi. Buraya hak ederek gelmişler. LŞigi 4. Bitirmişlerdi. Baktığınızda biz onları Federasyon Kupası'nda ve ligde de Afyon'u yenmiştik. Play-Off serisinde verdiğimiz iki maçı herkes gördü. Bir tanesinde Dejan yoktu. Bir tanesinde de orada 15 sayıdan maçı verdik. Çocuklar çok istedi. Onlar çok hak etti. Buralarda olmamızın yegane sebebi oyuncularım. Gurur duyuyorum. Biz bu yolda taraftarımız ile birlikte yürüyoruz. Taraftarımız inanılmaz itici bir güç. Tek ricam provokasyonlara gelmemeleri. Çok etkileyici bir taraftarımız var. Yanımdaki insanlara sesimi duyuramadım. Bizim gerçekten 6.adamamızdan daha fazlası onlar. Rakibe de sanki sahada 10 kişi oynuyormuşuz gibi his veriyor. Onlara çok teşekkür ediyorum. Bundan sonra hep yanımızda olsunlar. Biraz sakin ve provokasyonlara gelmemelerini rica ediyorum.

DÖRTLÜ FİNALDE ÇOK ZORLU MAÇLAR BİZİ BEKLİYOR

Dörtlü finalde herşey açık. Daha çok isteyen. Rotasyonu iyi değerlendiren takımlar, 6 tane maç oynayacak. Yukarı çıkmak istiyorsak buradaki gösterdiğimiz enerjiden çok daha fazlasını yapmalıyız. Şu da bir gerçek. Rakiplerimizin hepsi çok kuvvetli. Çok zor maçlar bizi bekliyor ama biz her maçımızı kazanmak istiyoruz.

Teknik ekibime, Genel Menajerimiz Murat Konuk'a, yönetim kurulu üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Biz henüz 3 yılımızı doldurmadık. Hedefimiz burayı spor kulübü haline getirmekti. Buraları gördük ya gerçekten çok mutluyum.

 Bursaspor.org.tr

  • Teksaslieko  
  09 Mayıs 2017 | 01:09
  -1
  Hocam al takimini getir besiktas macinda onlar ciksin sahaya futbolculardan daha iyi oynarlar en azindan ruh var Serefleriyle oynarlar koy Sahini forvete karloyu batallanin yanina basketteki erdemi sag beke vallaha daha iyi oynariz
  • BayBursaspor  
  07 Mayıs 2017 | 22:42
  -1
  haftaya bjk Bursaya geliyor taraftarıyla beraber. puan kaybedersek küme düşme adayıyız görün bunu artık. Gençlerle mi çıkılacak maça ne yapılacak bizi kara kara düşündüren yönetime ben hakkımı helal etmiyorum. Ali Ay iyi niyetli olabilirsin ama Bursaspor tarihinin en kötü başkanlarından biri oldun recebi de al git.

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR