KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Taraftarımız İstanbul'da olacak!

15 Kasım 2016 | 17:32

yorum

15919 okunma

İstanbul İl Spor Güvenlik Kurulu bugün yaptığı toplantıda Spor Toto Süper Lig'in 14.haftasında 10.12.2016 tarihinde saat 19:00'da oynanacak olan Beşiktaş – Bursaspor müsabakasında taraftarlarımızın Vodafone Arena Stadyumu'na alınması yönünde karar aldı.

Bugün İstanbul'da yapılan toplantıya kulübümüzü temsilen Genel Müdürümüz Erhan Başoğlu katıldı.

İl Spor Güvenlik Kurulu toplantısında alınan karar şu şekildedir;

- 2015-2016 sezonunda Beşiktaş ile Bursaspor takımları arasında uygulanan misafir takım seyircisi getirilmemesi kararı kaldırılmış olup, bahse konu müsabakaya Bursaspor takımları aldırılacaktır.

- Misafir seyirci Bursaspor taraftarlarına 1900 adet bilet satışı yapılacaktır. Bilet satışı Bursaspor Kulübü organizasyonunda yapılacaktır.

- Müsabaka günü misafir seyirci Bursaspor taraftarlarına Vodafone Arena Stadyumu'nda tek geçişlik Pass kart satışı kesinlikle yapılmayacaktır. Daimi ve tek geçişlik kartlar taraftarların yanında olacaktır.

- Misafir takım seyircisine satışı yapılan biletlerin başka bir Passolig kartına transferi engellenecektir.

- Bursaspor Kulübü; müsabakayı izlemeye gelecek Bursaspor seyircilerinin geliş-gidiş ve diğer tüm organizasyonları gerçekleştirilecek ve bu organizasyon İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile paylaşılacaktır. Organizasyon ayrıntıları basın, yayın, sosyal medya gibi kitle iletişim araçları ile Bursaspor Kulübü tarafından taraftarlarına duyurulacaktır.

 Bursaspor.org.tr

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR