KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Tüm taraftarlarımızın dikkatine

08 Mayıs 2013 | 16:25

yorum

21448 okunma

Vefat eden Başkanımız İbrahim Yazıcı'nın cenaze töreni ile ilgili bilgilendirmedir.

Değerli Bursaspor taraftarları ve basın mensupları;

Vefat eden Başkanımız İbrahim Yazıcı'nın yarın(9 Mayıs 2013, Perşembe günü) gerçekleştirilecek olan cenaze töreni ile ilgili tüm taraftar grupları olarak, kendisini, kendisine layık bir şekilde uğurlayabilmek için alınan kararlar aşağıdaki gibidir:

- Gerçekleştirilecek organizasyonlarda düzen ve tertibin sağlanması amacıyla; stat ve kortej komitesi, misafir ağırlama komitesi, pankart komitesi ve basın komitesi olmak üzere 4 adet ana komite oluşturulmuştur.

- Komiteler altında görev alacak arkadaşlarımızın kollarında yeşil kurdeleler olacaktır ve gerek yürüyüş, gerekse stadyum içindeki tören esnasında kollarında yeşil kurdele bulunan bu görevli arkadaşlarımızın yönlendirmelerine uyulması, organizasyonların sorunsuz geçmesi için mecburi önem arz etmektedir.

- Komitelerde görev alacak olan veya almak için gönüllü olan tüm taraftarlarımızın, 10.30'da stadyumda başlayacak tören öncesinde, en geç sabah saat 08.00'de Bursa Atatürk Stadyumu Kapalı Tribün önünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

- Görevli olan ve olmayı düşünen taraftarlarımızdan, buluşma alanına siyah tişörtlerle gelmeleri rica olunur.

- Stadyum içindeki törene ve cenaze merasimine katılacak tüm taraftarlarımızdan ve Bursa halkından beklentimiz, organizasyonlara boyunlarında Bursaspor atkıları ile katılım sağlamalarıdır.

- Organizasyonlar esnasında, görevlilerin yönlendirmelerine uyulması ve görevliler tarafından megafonlar ile duyurulacak sloganlar haricinde herhangi bir sloganın atılmaması çok önemlidir. Stadyum içindeki tören esnasında herhangi bir tezahüratın yapılmaması yönünde görüş birliğine varılmıştır.

- Törene devlet erkanı da katılacağından, bizler tarafından oluşturulacak kortej, protokolün belli bir mesafe arkasında konumlanacaktır. Bu sebeple, hiçbir taraftarımızın kortej düzenini bozmaması mecburidir.

- Şehir dışından gelecek tüm misafirlerimiz, herhangi bir renk gözetmeksizin sabahtan itibaren en iyi şekilde misafir edilecektir. Bu bağlamda, sabah saat 08.00 ile 10.30 arasında Kültürpark Ender Çay Bahçesi'nde kahvaltı ve çay ikramı, defin işlemi sonrası ise Merinos Parkı içerisinde bulunan Gölpark Tesisleri'nde yemek verilecektir.

- Misafirlerimizi daha iyi ağırlayabilmek için, stadyum içerisinde Eski Teksas olarak tabir edilen bölüm kendilerine ayrılacaktır.

Tüm taraftarlarımızdan ve Bursa halkından beklentimiz, yukarıda yazan kararlara destek olarak, organizasyonların sorunsuz bir biçimde gerçekleşmesi için bizlere katkı sunmalarıdır. Şampiyon Başkanımıza son görevimizi en iyi şekilde yapmak için herkesi bizlerle omuz omuza olmaya çağırıyoruz.

BURSASPOR TARAFTARLAR BİRLİĞİ

Stadyumdaki tören 10.30'da başlayacaktır. Başkanımızı kendisine layık bir şekilde uğurlamak için tüm taraftarlarımızı stadyuma bekliyoruz.

 

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR