KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Uzun yıllar oynamak istiyorum"

05 Ekim 2012 | 10:13

0 yorum

5957 okunma

Bursaspor'un alt yapısından yetiştikten sonra A takıma oynamaya başlayan 18 yaşındaki forvet oyuncusu Okan Deniz, "Yeşil beyazlı takımda uzun yıllar oynamak istiyorum" dedi.

Alt yapıda kendisini kanıtlayarak A takıma yükselen Okan Deniz, DHA'ya (Doğan Haber Ajansı) açıklamalarda bulundu. Başka bir kulübe transferini hiç düşünmediğini dile getiren Okan Deniz, "Öncelikli olarak kendimi geliştirmek istiyorum. Bursaspor'da yükselmek ve buradan da Avrupa'ya gitmek istiyorum" diye konuştu. Alt yapı oyuncularına yeterli şansın verildiğini ifade eden Okan Deniz, şöyle devam etti:

"YETERİNCE ŞANS BULUYORUZ"

"Kulüp alt yapıya önem veriyor. A takıma çıktıktan sonra geçtiğimiz sene yeterince şans bulduk. Bursaspor'da 10'a yakın maçta oynadım. Diğer arkadaşlarıma da şans verildi. Başka kulüpte bu kadar şans verildiğini düşünmüyorum."

"İNŞALLAH HEP BURADA KALIR"

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile ilgili görüşlerini de dile getiren Okan Deniz, "Takımı şampiyon yaptı, daha ne olabilir ki. İnşallah hep burada kalır. Bizlerle ilgileniyor, neler yapmamız ve neler yapmamamız gerektiğini söylüyor. O, önemli bir teknik adam" dedi.

"BİZDEN ÖNCEKİLERDEN DERS ALIYORUZ"

Alt yapıdan çıkan bazı futbolcuların genç yaşta A takıma dahil olmasıyla rehavete kapıldığını, geçmiş yıllarda bunların da örneklerini gördüklerini belirten Okan Deniz, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Genç arkadaşlarımız A takıma çıkınca ister istemez havaya giriyor. Hayatımıza dikkat etmemiz gerekiyor. Çalışmamız gerekiyor. Çalıştıkça hocamız şans verir."

"DROGBA VE ÖMER AĞABEYİ ÖRNEK ALIYORUM"

Kendisine Drogba'yı örnek aldığını söyleyen genç futbolcu, Bursaspor'da örnek aldığı ismin ise çalışkanlığıyla kaptan Ömer Erdoğan olduğunu söyledi. Takımın gol makinası Şilili Pinto'dan da öğreneceği çok şey olduğunu belirten Okan Deniz, "Son vuruşları çok iyi. Ondan öğreneceğim daha çok şey var" dedi.

"ÇOK İYİ BİR TAKIMIZ"

Hafta sonu deplasmanda oynayacakları Sivasspor maçına da değinen Okan Deniz, son olarak şunları söyledi:

"Biz çok iyi takımız. Geçtiğimiz sezon başında da böyle şeyler oldu. İyi oynadıktan sonra önümüzde durabilecek takım çok az. İnşallah Sivaspor maçında da 3 puanı alırız. Bu işler mücadeleyle oluyor. Umarım iyi mücadele ederek maçı kazanırız." 

 


    Henüz Yorum Yazılmamış

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR