KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Yürüyoruz!

VİDEO

19 Şubat 2014 | 15:30

yorum

17498 okunma

İstifa çağrısında bulunduğumuz Yönetim Kurulu'na ve ceza vermek için tetikte bekleyen TFF'ye protesto için yürüyoruz.

Değerli renktaşlarımızın dikkatine;

Hem kurumsal, hem de sportif anlamda Bursaspor'daki kötü gidişata yönelik tepkimiz ve Erkan Körüstan yönetimine yönelik istifa çağrımız hepinizin malumudur. Aynı kapsamda camiamızdan gelen protesto çağrıları doğrultusunda, Cuma günü tüm taraftar gruplarının katılımıyla yönetime ve Türkiye Futbol Federasyonu'na bir protesto yürüyüşü gerçekleştirilmesi kararlaştırılmıştır.

"Bursaspor'u müdafaa" sloganı ile gerçekleşecek yürüyüş Cuma günü oynanacak Çaykur Rizespor karşılaşması öncesinde, saat 18.00'de Cumhuriyet Caddesi ile Zafer Plaza'nın kesişimindeki alanda toplanarak başlayacak olup, Numaralı Tribün'ün önündeki merdivenlere kadar gerçekleşecektir.

Ancak şu hususların göz önünde bulundurulması önemle rica olunur;
Alınan ceza gereği Rizespor karşılaşması, bu cezanın iptal olmaması halinde kadın ve çocuk taraftarlarımızın önünde oynanacaktır. Bu sebeple, cezanın iptal olmaması halinde bu yürüyüşe çok sayıda kadın ve çocuk taraftarımız da katılacaktır. Bundan dolayı, en ufak bir küfür olmaksızın ve en küçük bir olaya neden olmadan bu yürüyüşü gerçekleştirebilmek ve sesimizi duyurulabilmek için hepinizin hassasiyet göstereceğine inancımız tamdır. Yürüyüş boyunca mümkün olduğunca alkışlı protesto yapılacaktır. 

TEKSAS

 Teksas.org

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR