KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Ozan İpek geri dönüyor

18 Mart 2013 | 00:21

41 yorum

23099 okunma

Kutlu’nun Mersin İdmanyurdu yönetimine 'Ligde kalma şansımız mucizelere bağlı. Artık önümüzdeki sezonun kadrosunu oluşturmalıyız. O yüzden Ozan ile birlikte bazı oyuncularla yollarımızı ayıralım' diyeceği gelen haberler arasında. Yıldız oyuncu ile ilgili son kararı Teknik Direktör Hakan Kutlu verecek.

Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam tarafından Gökçek Vederson ve Sebastian Pinto ile tartıştığı gerekçesiyle kadro dışı bırakılan ve ara transfer döneminde de Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan'ın devreye girmesiyle birlikte Mersin İdmanyurdu'na kiralanan Ozan İpek geri dönüyor. Akdeniz temsilcisinin ligde arka arkaya aldığı mağlubiyetlerin ardından dibe demir atması ile birlikte yavaş yavaş önümüzdeki sezonun kadrosunu kurmaya çalıştığı ve bu yüzden böyle karar alması bekleniyor.

RAPOR VERECEK

İstanbul Büyükşehir Belediyespor'a deplasmanda 4-2 mağlup olarak 21 puanla 18. sıraya demir atan ve en yakın rakibi ile arasında 8 puan fark olan Mersin İdmanyurdu'nda Teknik Direktör Hakan Kutlu'nun Bursaspor'dan kiralanan Ozan İpek ile birlikte, Yenal Tuncer, Mustafa Keçeli, İbrahnima Yattara, Hakan Bayraktar ve Ömer Aysan Barış ilgili kararını yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında masaya yatıracağı öğrenildi. Kutlu'nun yönetime "Artık ligde kalmamız mucizelere bağlı. O yüzden Ozan ile birlikte bazı oyuncularla yollarımızı ayırıp önümüzdeki sezonun kadrosunu oluşturalım" diye rapor vereceği gelen haberler arasında.

YÖNETİMİN HABERİ VAR

Yıldız oyuncu Ozan İpek'in de Mersin İdmanyurdu'nda takımın performansından memnun olmadığı ve sözleşmesini fesederek Bursaspor'a tekrar geri gelmeyi çok istediği ifade ediliyor. Sözleşmesini feshetmesi halinde transfer dönemi sona erdiği için sonra sezon sonuna kadar yeşil beyazlı formayı giyemeyecek olan Ozan İpek konusundan yeşil beyazlı yönetimin de haberdar olduğu ve durum değerlendirmesi yaptığı öğrenildi. Yıldız oyuncu Bursaspor'da ancak önümüzdeki sezon takımda kalması halinde forma giyebilecek.

5 ESKİ TİMSAH VAR

Hakan Kutlu'nun gözden çıkardığı 6 oyuncudan 4'ü daha önce Bursaspor forması giydi, biri de sağlık kontrolünden geçip gitti. Kiralık oyuncular Ozan İpek ve Yenal Tuncer'in yanı sıra Mustafa Keçeli, Ömer Aysan Barış, İbrahima Yattara ve Hakan Bayraktar ile Mersin yollarını ayırmak istiyor.

 Olay Gazetesi

    • mitonaltı  
    18 Mart 2013 | 00:25
    -9
    Bu ozandn adam olmazzzzzzzzz

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR