KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Mağlubiyeti hak etmedik"

08 Kasım 2015 | 23:11

75 yorum

23173 okunma

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş maçında mağlubiyeti hak etmediklerini belirterek, "Bu mücadeleyi, bu oyunu sürdürürsek kaybettiğimiz puanlardan çok daha fazlasını kazanabiliriz" dedi.

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Beşiktaş maçının ardından şunları söyledi: "Bugün karşımızda geçtiğimiz sezonki oturmuş kadrosunun içine bir kaç iyi oyuncuyu eklemiş sezon başından eri iyi futbol oynayan bir takım vardı. Böyle bir takım karşısında kazanma odaklı oyun oynamak çok kolay değil, Oyuncularım gerçekten bugün iyi mücadele ettiler. Oyun anlayışları kazanacak düzeydeydi. İlk devre başında verdiğimiz bir pozisyon ikinci devre oluşan iki karambol vardı. Defansta oyuncularımızı görevini yerine getirdi. Pozisyonlarımız vardı. Aslında pozisyonları iyi değerlendirebilseydik sonuç farklı olurdu. Ben oyuncularımızın iyi mücadelesinden memnunum. Şunu sezon başından beri söylüyoruz. Maalesef biz sıfırdan bir takım yapmaya çalışıyoruz. Dolayısıyla sıkıntılarımız oluyor. Hatalarımızı azaltmaya çalışıyoruz. Bugün şunu gördük ki bu takım artık doğru bir yola girmiş. Bugün diyelim ki maç 0-0 bitti. Bir puan alacaktık. Bir puan kaybetmiş olabiliriz. Bu mücadeleyi, bu oyunu sürdürürsek kaybettiğimiz puanlardan çok daha fazlasını kazanabiliriz. Mağlubiyeti hak etmedik aslında. Mücadele açısından güzel bir karşılaşma oldu. Beşiktaş'ı da tebrik ediyorum. "

HAKEM İYİ NİYETLİYDİ

Bir gazetecinin, "Querasma'nın pozisyonu ile birlikte hakemi nasıl değerlendiriyorsunuz, ayrıca Gökhan Töre ile yaşadıklarınız nelerdi?" şeklindeki sorusu üzerine şunları dile getirdi: "Şenol Hoca orada uyandı. O pozisyon belki geçti ama sonra rahat sarı kart görebilirdi. Hakemlerle alakalı birkaç maç sıkıntı yaşadık. Skora etki edecek hatalarla karşılaştık. Bu maçta çok fazla söyleyecek bir şey yok. İyi niyetle maçı yönetti. Hataları mutlaka olmuştur."

KEŞKE OLMASAYDI

Sağlam, Gökhan Töre ile yaşananlar için, "Diğer şeyle alakalı da atmosfer gergin oluyor. Biraz dikkatli olmak gerekiyor. Bir söz, tribüne bakış bile altından kalkılamayacak sıkıntılara yol açabiliyor. Başka bir sıkıntı olmadı. Futbolda böyle şeyler olur. Keşke olmasaydı ama dikkatli olmak lazım." ifadelerini kullandı. "Özür değildi mi sizden?" sorusuna, "Yok" diye cevap verdi.

 Bursaspor.org.tr

  • Atilla  
  09 Kasım 2015 | 16:17
  21
  Ben açıkça ilk kez Bursaspordan zevk aldım..
  • alidor  
  09 Kasım 2015 | 13:28
  BURADA YAZAN ARKADAŞLARIMA, saygılarımı sunarım..görüşleriniz düşünceleriniz için..evet iyi oynamıyoruz..iyi oynamak bu ise kötü oyun nasıl oynanır sayın hocam..arkadaş bu tip maçları almak için Büyük oynamalısınız..ERTUĞRUL neden bu kadar korkak otynatıyor anlamış değilim..madem yenildik, dövüşerek vuruşarak yenilelim..korkunu ecele ne faydası var..ne olduk yine yenildik..ne kaybettik ne kazandık..yani ne yaparsak yapalım..bu mevcut oyuncular ile maç kaznmak için ya şansımız ile alacağız yada rakip maçı bize hediye edecek..SİVAS maçı gibi..yani kısaca HOCA bu oytun şablonu ile maç kazanması çok zor..CEZA ALNINDA ETKİLİ 2 TANE POZİSYON VAR..fakat topu kalye gönderecek adam yok..ŞEYŞU vuruyor..90 takıyor..STOK vuruyor türbine atıyor..bize maç alacak KAHRAMANLAR LAZIM..trişka adamlarla maç kazanılmaz.
  • zingfth  
  09 Kasım 2015 | 13:26
  Bir dileğim var
  Bu takımla stadı açmayalım da stat hevesimiz bu sene kaçmasın..
  • zingfth  
  09 Kasım 2015 | 13:09
  Adaamlar yorgun argın gelmiş kendi evimizde tek forvet oynuyoruz.Allahından bul ertugrul yaa.Tek forvetten başka sistemin yok yok yok.Dany canlı bomba abuk subuk geri top atıyor.Hosagaı desen al gülüm ver geri.Defanstan başka bişey yaptıgı yok.Necid bi top indiremiyor kalas.Bekir desen öyle.basit oyuuncular.Dün emre ve cucak olmazsa atagımız olmayacak.Çıkmış herkes iyi mücadele ettik diyor..Bjk akıllı olsa yordun olmasa en az 3 atardı.Bu oyun tarzıyla inşlllah gitmeyiz avrupaya.4 ler ler bizi 4 ..
  • zingfth  
  09 Kasım 2015 | 13:05
  -10
  Dün iyi top felan oynadığımız yok arkadaşlar.Kimse hikaye anlatmasın.1 tane bekir in pozisyon var 1 -2 tane de emre nin sayesinde gelişen atak var.Onun dışında ürettiğimiz hiçbir şey yok.Bu ertugruldan da bıktım.Necid forvetse ben futboldan anlamıyorum arkadaş.Adam 7 gol atmış olabilir,attıgı gollerın yarısı zaten fıyasko.Dün hangi topa dokunsa ya taca attı ya da adamlara attı.SAç baş yoldurdu.Birtane olumlu hareketi yok.Bende ertugrul hocaya anlam veremiyorum, niye hala o adamı sahada tutuyorsun 60 da alsan sutter ı stochu ölür müsün be adam..
  • nacromencer_16  
  09 Kasım 2015 | 12:50
  17
  Açık ve net konusuyorum . Bu elimizdeki kadroyu hikmet hocanın eline verelim dün aksam beşiktaş maçını alırdık . İddia ediyorum alırdık . Zaten hatırlarsanız evimizdeki son bjk galibiyetini aldıgımız 3-0 lık maçtada takımın başında hikmet hoca vardı .. Başka söze gerek yok . Elinde kalite var sen yorgun takımı yenemiyorsan yapacak birşey yok . direkten dönen gol olsaymış yencekmişiz yok hakem quaresmayı atsaymış yencekmişiz miş miş te miş miş .. bırakın bu takım evinde arkasına taraftarı almıs daha ilk yarıdan yorgun bitik bjk nin fişini çekerdi daha ne konusuyorsunuz ?
  • dursuntutu  
  09 Kasım 2015 | 12:47
  Son 20 dk. hamleler yeterli olmadı ve sağ bek ve sağ açık alarm verdi yenildik daha cesaretli ve bitirici hamle gerekli yine de takım geçen haftalara göre daha iyiydi
  • Khumalo  
  09 Kasım 2015 | 12:14
  27
  Yöneticilerimiz büyütülmüş takımların taraftarları iken, o takımlara futbolcuları peşkeş çekerken, kahpe Bizans kahrol Bizans diye bağırmak neyin kafasıdır.. Bu jimnastik olayıda sıktı artık gerçekten.. Küme düştüğümüz sezon sen top oynama, son 5 maç kıçını yırt, sonra jimnastik düşürdü.. Hiçbir kulüp bu ülkede masum değil bizde masum değiliz, malum altay kulübü hala bize bağırıyor.. Bu nedenle önce iğneyi kendimize batıralım..Son sözüm Ertuğrul efendiye.. Palasz'lardan, Biyediç'lerden bu yana gönül verdiğim takımımda her antrenör BÜYÜK Bursaspor VE BÜYÜK Bursaspor TARAFTARI derdi, ama sen konvoyundan başladın, vefasızlıktan çıktın.. Sen bu takımla 10 yıl üst üste Şampiyonda olsan benim gözümde bir hiçsin..
  • Teriç  
  09 Kasım 2015 | 12:14
  Bu oyunla devam
  • 7YoL  
  09 Kasım 2015 | 12:11
  rors:

  ''tribünler dolunca takım da oynuyor artık maç seçmeden bütün maçlarda bu stadı doldurmamız lazım 3 milyonluk şehiriz bir tane takımımız var ayıptır''

  Tribün dolunca oynaması da gerekiyor arkadaşım. Saolsun boşta olsa söven arkadaşımız var doluda olsa koro halinde söven arkadaşımız var. Seyircisiz kaldığımızda dahi söven arkadaşımız var yani bizim tribün kapamalara acilen bi çözüm bulmamız gerekiyor...

  Belki yönetim gitsin diye bilinçli yapılıyor, belki de haksızlıklara karşı!!!
  Fakat herşeye söven taraftarımız çok bu teksas maraton yeni kale muhabbeti değil toplu olarakta sövüyoruz , kıvılcım misali!!!

  gelelim doldurmaya !!!

  Kimle neyi dolduracaz eski teksaslı abimiz güzel yazmış, ''cezaları göze alıp söveceksekte, karşı rakibi,hakemi, federasyonu titretmek gerekioyr''
  bence haklı da !!!
  • İSMAİL-14  
  09 Kasım 2015 | 11:58
  Yenilsek de yensek de ben böyle çalışan basan savaşan takım istiyorum....!!! Çocukları tebrik ediyorum... Hep böyle savaşmak kaydıyla....
  • yaman92  
  09 Kasım 2015 | 11:40
  böyle oynayın kümeyede düşsen arkandayım diyen takım kötü oynayıp galip geliyordu iyi oynayıp kaybetmektense kötü oynayıp 3 puan almayı tercih ederim fenev cincon 8taş kötü oynayıp şampyn oluo
  • YETER  
  09 Kasım 2015 | 10:27
  10
  İyi güzel hoşda biz bu bizans takımlarını hiç yenemicekmiyiz ya. içerde dışarda hep mağlup oluyoruz bunlara. yeter artık ya.
  • Bağırmıyorum!  
  09 Kasım 2015 | 10:20
  16
  Yorumlara bakıyordum da maşallah herkes sallıyor yine ama ben sadece taraftar oturuyor bağırmıyor diye laf atanlara bir çift sözüm var BAĞIRMIYORUM arkadaş sizin ÇİRKİN PİS kendime söylenmesini kaldıramayacağım sözlerin için de bulunduğu sözde marş diye söylediğiniz cahillik abidesi boş gürültülerinize ortak olmuyorum . Kornerlerde sahaya o yabancı maddeleri atanların cezaya yol açacağını bile bile bunları yapanların Bursasporu desteklediğini söylemesin kimse bana. Hafta sonu tek keyfim olan Bursasporumu izleme imkanım dan beni mahrum birakacak olan bu adam müsfettelerine maddi manevi tüm hakkım HARAM ZIKKIM olsun!!!
  • carsamba  
  09 Kasım 2015 | 10:06
  rıdvan çimen helal olsun dostum gercekleri konusun beyler yalaka olmayın size küfür edenleri bas tacı etmeyin besiktaslıları takımın basına gecirip sonrada ağlanmayın
  • CARLOS  
  09 Kasım 2015 | 10:05
  her maçtan sonra mazeret üretmek adeta bir gelenek haline geldi.kimse kusura bakmasın Bursa sporun futbolcu olarak içiboşaltılaırken taraftar ve divan kurulu bile sessiz kaldı.takım adeta bir yabancı futbolcu çöplüğü haline geldi.bir iki yabancı futbolcu haricinde bu takımın formasını taşıyabilecek bir futbolcu yok.hepsinle yaplan anlaşmalar üçer yıllı,yani gönderilmeleri bile başlı başına sorun.bence yol yakınken piyasası olan yabancılar hemen elden çıkarılmalı,zarar etmeden başka takımlara gönderilmelei,onun yerine takıma katkı sağlayacak oyuncular alınmalı,yeni sezon için Bursa birleşmeli saygın,sözüne güveniler bir başkan ve yönetim çıkarmalı,çünkü bu yönetim artık devrini tamamladı,yönetime destek avanta pasolig ve kombine alan kitlalerden gelmekte,kongre söylediği her şey yalan olduğunu Bursa görmedimi,ama hiç kimse kongre salonunda transferde hiç bir futbolcu satmayacağım demesine rağmen 30 tirilyon tl--eski para--transfer gelirinin nasıl olacağını sorgulamadı,salonda söylenen timsah arena içi bütün sözlerin ve tahahütlerin yalan olduğunu hala şehir görmedi veya görmemezlikten geldiiiii....
  • ınegolluler  
  09 Kasım 2015 | 09:49
  yabancıların hepsını kovun gıtsın tek yıldız var kaptan serdar
  • Taraftar  
  09 Kasım 2015 | 09:16
  Ertuğrul hoca sen ne sayıklıyorsun topla bavulu git Bursa'dan. Yorgun ayakta duramayan takımı yenemedik defans yaptın sana anca gülerim bu saatten sonra. Tek forvet oyna oyna tek forvet. Korkak Ertuğrul.
  • carsamba  
  09 Kasım 2015 | 08:58
  her mac sonu aynı acıklama ama her mac mağlubiyet yemişim senin oynadığın topu bir tane gol atamıyosan besiktasa evinde defol git zaten daha ne duruyosun Bursada seni destekleyenlerde senin gibi körler sağırlar birbirni ağırlar
  • Rıdvan Çayır  
  09 Kasım 2015 | 08:39
  Hocam takımdan memnunuz. Kadro oturuyor iyice. Devam, akanızdayız. Saygılar

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR