KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Burhan Vatan adaylığını sundu

04 Ocak 2016 | 16:55

23 yorum

15215 okunma

11-19 Ocak 2016 tarihlerinde yapılacak olan Olağanüstü Genel Kurul'da başkanlık adaylığı için Divan Başkanlık Kurulu'muza resmi başvuruyu yapan yedinci üyemiz Burhan Vatan oldu.

Burhan Vatan, adaylık başvurusunu Divan Başkanlık Kurulu Başkanlığı'na sundu. Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç yaptığı açıklamada Burhan Vatan'ın adaylık başvurusunu kabul ettiklerini ve adaylığının kendisine ve Bursaspor'a hayırlı olmasını diledi.

 Bursaspor.org.tr

  • tekbursasporvar  
  04 Ocak 2016 | 18:06
  12
  Bizim hakki abi var kahveci bizim burada oda fanatik Bursasporludur hak yemez onada soleyelimde oda aday olsun bari bu ne ya önüne gelen aday iyi adam olmak yetmez para lazim para
  • sinek valesi  
  04 Ocak 2016 | 18:00
  -10
  Teksaslı Bursasporlular Derneği açıklama yapmış. Cebinde taksi parası olmayan başkan adayı oluyor demiş. Kime demiş niçin demiş hangi mantıkla demiş bilen yok. Bundan öncekilerin taksi parası vardı da ne oldu. Sanırım 7 adaydan bir kaçını beğenmemiş. Yönetim ile paranın doğru orantılı olduğunu düşünmüşler. Hangi mantıkla düşünmüşler bilmiyoruz. Bunun üzerine cidden düşünmüşler mi onu da bilmiyoruz. Taksi parası olan başkanların ağzı ile mi konuşmuşlar bilmiyoruz. Yeni gelen başkanın(artık kimi düşünmüşlerse) kendi parası ile borçları kapatacağını düşünmüşler. Buna inanmak için komik olmak gerek. Hayır kendi parası ile borcu kapatacak olan kişi zati iyi yönetici değildir. İyi yönetici kurnazdır kendi parası ile de bir şey yapmaz. Hea adamın parası var demek ki iyi yönetici mantığıyla gidiyorsanız bundan öncekilerin de parası vardı. Ama onlara da kötü yönetici demişsiniz zati açıklamanın başında. Ne dediniz anlamadım ama deyiş şekliniz berbat.
  • Nazim  
  04 Ocak 2016 | 17:48
  -12
  Kendisiyle komşu sayiliriz dürüst ve namuslu insandir kul hakki yicek insanlardan degildir

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR