KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Timur Noyan adaylıktan çekildi!

07 Ocak 2016 | 21:46

177 yorum

45040 okunma

Bursaspor Kulübü Başkan Adaylarından Timur Noyan adaylıktan çekildi.

İŞTE TİMUR NOYAN'IN AÇIKLAMASI:

Bursaspor Başkanlığı adaylarının güçlü isimlerinden Timur Noyan'ın 11 Ocak'ta yapılacak olan olağanüstü genel kurulunda aday olmayacağı açıklandı.

Yapılan yazılı açıklamada, "Bilindiği üzere 11 Ocak 2016'da yapılacak olan Bursaspor Başkanlığı'na alnımız açık, yüreğimiz pek ve Bursaspor'umuzu başarıdan başarıya taşıyacak büyük projelerimizi açıklayarak aday olduk. Bizler Timur Noyan ve ekibi olarak; Bursaspor'umuzu ve Bursa'mızı dünyada marka yapmak amacıyla gece gündüz projeler ve kaynaklar ararken gördük ki; bizler Bursaspor derken, etrafımızda dolaşan konular, dedikodular Bursaspor'umuza zarar verecek bir süreci tetiklemektedir.

Bursa ve Bursaspor büyük bir markadır. Daha da büyüyecektir, fakat bugün gelinen kongre noktasında yaşanan odur ki; Bursaspor'umuzu maalesef içinden çıkılamaz bir konuma getirenler hala entrika arayışındadır.

Bizler içimizdeki Bursaspor sevgisi ile üzülerek söylüyoruz ki; bu kongre sürecinde adaylıktan çekiliyoruz. Bu çekiliş asla terk ediş değildir. Gerek görülürse çekilme nedenlerimizin detaylarını Bursaspor'umuzun zarar görmemesi düşüncesi ile kongreden sonra açıklayacağız" denildi.

 Teksas.org

  • Bursalı Osman  
  08 Ocak 2016 | 00:21
  19
  Recepler anladılar ibra olamayacaklarını başladılar entrikalara çünkü en güçlü aday timur noyandı bir şekilde onu yok etmeleri lâzımdı baskıyla başardılar yazıklar olsun böyle siyasete bizi artık rahat bırakın sizin yardımınıza ihtiyacımız yok böyle giderse Ankaragücünün yanına gidiyoruz bakın herkes siyasetin desteklediği Ali Ay diyor bende söylüyorum siyaset Ali Ayı değil Burhan Vatanı destekliyor bunu bir yere yazın kongreden sonra görüşürüz siyaset Burhan vatanı Başkan yapacak
  • Rb1963  
  08 Ocak 2016 | 00:20
  16
  Birilerinin korkusu bu olabilir mi?
  İlginç bi iddaa en alttaki linkten tamamını okuyabilirsiniz... Ben sadece can alıcı kısmını paylaşıyorum.(yazı alıntıdır.)

  BU İDDİANIN ASLI VAR MI?

  Bursaspor’un Volkan Şen, Enes Ünal, Ozan Tufan, Şener Özbayraklı transferlerinden gelen bedellerin (71 milyon TL) stadyum inşaatında kullanılmak üzere Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne aktarıldığı doğru mu?

  İnşaat için kaynak sıkıntısı yaşanırken bu futbolcuların satışı için bizzat R.Altepe tarafından R.Bölükbaşı’na talimat verildiği doğru mu?

  Recep Altepe’nin ısrarla halen daha Recep Bölükbaşı’nı desteklemesinin sebebi bu olabilir mi?

  Gerçek olduğu söylenen bu iddianın gün yüzüne çıkacak olmasından korkanların istifa etmemekte ısrarcı olmalarının sebeplerinden biri bu mu?

  Şimdi stadı %100 Bursa Büyükşehir Belediyesi ve başkanı Recep Altepe’mi yaptı, yoksa Bursaspor gizli bir şekilde destek oldu mu?

  İlginç bi iddaa aşağıdaki linkten tamamını okuyabilirsiniz... Ben sadece can alıcı kısmını paylaşıyorum.(yazı alıntıdır.)

  BU İDDİANIN ASLI VAR MI?

  Bursaspor’un Volkan Şen, Enes Ünal, Ozan Tufan, Şener Özbayraklı transferlerinden gelen bedellerin (71 milyon TL) stadyum inşaatında kullanılmak üzere Bursa Büyükşehir Belediyesi’ne aktarıldığı doğru mu?

  İnşaat için kaynak sıkıntısı yaşanırken bu futbolcuların satışı için bizzat R.Altepe tarafından R.Bölükbaşı’na talimat verildiği doğru mu?

  Recep Altepe’nin ısrarla halen daha Recep Bölükbaşı’nı desteklemesinin sebebi bu olabilir mi?

  Gerçek olduğu söylenen bu iddianın gün yüzüne çıkacak olmasından korkanların istifa etmemekte ısrarcı olmalarının sebeplerinden biri bu mu?

  Şimdi stadı %100 Bursa Büyükşehir Belediyesi ve başkanı Recep Altepe’mi yaptı, yoksa Bursaspor gizli bir şekilde destek oldu mu?

  http://www.Bursadayiz.com/2015/12/22/hayaller-timsah-arena-gercekler-buyuksehir-belediye-21-12-2015-utanc-gunu/
  • Siz  
  08 Ocak 2016 | 00:20
  -10
  Herkesle kafa yaptı hala knuşuyorsunuz yazık defol git timur
  • escobar  
  08 Ocak 2016 | 00:15
  13
  BASRİ LOKMAN: Sen benim yalanbaşını destekleyici bir tane yorumumu bul, ben kendimi camdan atıcam... ne saçmalıyorsun kardeşim sen.

  Noyanı ölümüne desteklemişim(!)
  Adaylar içinde her taraftar fikir beyan edip, Bursaspor için hangisi faydalı olacaksa ona destek yorumu yaptı. Ben biraz daha fazla yaptım, çünkü: diğer adaylardan bir halt olmayacağını, çoğunun maşa olduğunu adım gibi biliyorum.
  Noyan en iyi tercih olacaktı, ki taraftarda genel olarak ağırlığı Noyana verdi.
  Ulan sanki Noyanın babası benim! burada herkes destek verdi, bende konuşmalarını izlemleyerek bu boktan seçimde bu adaylar içinde en doğru tercih dedim!
  • serkan.bursa  
  08 Ocak 2016 | 00:11
  madem Bursasporda siyaset var deniyor herkes hemfikir neden ilk açılış maçında yüksek ses tempolu aralıksız dijitürk sesi iyice kısana kadar altepe istifa diye bağırmıyoruz ??? yeni stadyumunu tüm gelirleri Bursasporun olacak dendi.Bursaspor atıyorum türkcell ile anlaştı stadın isim sponsorlugunda adı ne olacak büyükşehir türkcell stadyumumu ?? umarım KAFASI bitmediği için hala belediye stadyumu deniyordur.
  • Objektif  
  08 Ocak 2016 | 00:03
  19
  Ha bu arada kongreden sonra yapacağın açıklamayı da münasip bi yerine sok Noyancığım. Hep gizli kapaklı işler, kelime kalabalığı olan profesyonel görünümlü içi bomboş açıklamalar. Daha ne kadar zarar görecek ulan kulüp? Hala Bursaspor zarar görmesin diye susuyorum yripleri.
  • escobar  
  08 Ocak 2016 | 00:00
  18
  İNADINA TEKSAS! İNADINA Bursaspor!
  Ben kombinemi çoktan aldım. O stadın adı Timsah Arena!
  Protesto edicem diye meydanı bu hödüklere bırakmayın.
  Evet istedikleri de bu... Düşünen, eleştiren, fikrini söyleyen, haksızlığa isyan eden kim varsa; S... olup gitsin.

  Koyun olun, alkış zamanı alkış, sonra oturun. ancak böyle gelin, yoksa s... olun diyor sistem bizlere.

  ASLA BIRAKMAYACAĞIZ.
  • escobar  
  07 Ocak 2016 | 23:53
  19
  Bursasporu siyasi görüşlerinin üstünde tutamayanlara öyle bir batıyorum ki...!
  Batmaya da devam edicem onlara.

  Noyan, seçimden sonra açıklama yapma. YARIN çık konuş yada defol git.
  Seçim bittikten sonra iş bitmiştir.

  Bursa Büyükşehir Belediyespor! yapıştır bi tane ampul ortasınaa. ohhh tadından yenmez!!

  Körüstan ile çıraklık, bölükbaşı ile kalfalık yaptılar.
  Şimdi ustalık zamanı... HEDEF: SİYASETİN ELİNE HER DAİM MUHTAÇ Bursaspor! HER DAİM ÜSTÜNDE MİTİNG YAPILABİLİR CAMİA!
  • inegolluler  
  07 Ocak 2016 | 23:51
  Simdi herkez kina yaksin
  • mete  
  07 Ocak 2016 | 23:49
  12
  kume dusecegın bılesem bıle takımımın gelecek yonetımı en basından protesto edecegım cunku altepe ve sıyasetın oyuncagı oldugu en basından bellı
  • hasan  
  07 Ocak 2016 | 23:49
  -2
  yok kombıne almam yok maça gitmem
  anlayana olay çok basit
  bankalrdan kredi alacğını düşündü istanbula gittimeli boş döndü
  demekkiyönetııni para vermeycek tıplerden oluşuyordu
  sıvışıp gitti
  öküz alında buzağı aramayın
  çok net bankalar güvenmiş olmayınca eyvallah bukadar basit
  • escobar  
  07 Ocak 2016 | 23:45
  17
  Bazı akıl yoksunları beni yancılıkla itham etmiş.
  İstiyorsanız size iş adresimi vereyim gelin oturup çay içelim.
  Ben Bursasporun menfaatine olacak en iyi adayı destekledim!
  Birilerinden menfaat sağladıysam ANAMI BABAMI Allah bana görmeyi nasip etmesin! Ben alın terimle ekmeğimi kazanan insanım.
  • fuat  
  07 Ocak 2016 | 23:35
  tam kombine almaya nıyetlenmıstım bu haberden sonra bırakın battallayı ıbrahımovıc gelse ben ben o stadyuma gıtmem ıcım kan aglasada ben yıne gıtmem sıkıldım bu duzenden lanet olsun sıyasetede bu kulubu sıyaset ıcıne sokan kogre uylerınede yazıcadan sonra gelmıs butun yonetımlerıne dıyorumkı allah sızı nasıl bılıyorsa oyle yapsın ınsallah
  • Uludağ  
  07 Ocak 2016 | 23:33
  18
  Renktaşlarımın yorumlarını okuyunca gurur duydum.Artık bazı şeyleri görebilen,perde arkasındaki oyunları çözebilen bilinçli bir taraftar kitlemiz var.Altepe haltedilmediği sürece başımıza çok çorap örerler ama bu taraftar buna müsade etmez ve oyunu bozar.
  • sinek valesi  
  07 Ocak 2016 | 23:31
  "Bursaspor'da liderlik vasıflarından yoksun bir yönetim ve neticesinde kaçınılmaz sonuç, tabii ki başarısızlık. Hal böyle iken bu başarısızlığı muhalif kişilere, taraftara ve bizlere fatura etmek zeki bir manevra gibi görünse de aslında bir akıl tutulması ve kapasitesizliğin son örneğidir. Hesap vermesi gereken bizler değil sizlersiniz. Kendinizi aklamanın yolu olarak basının önüne çıkmadan basın açıklamaları yaparak değil, olağanüstü genel kurula giderek aklanmanızı tavsiye ederiz." Bakın bu Timur Noyan'ın efsanevi konuşması. Şu konuşmanın aynısını kendisine sunmak gerek. Ne oldu faturayı başkalarına kestin hemen. Bu kaçış senin korkaklığın ya öngörüsüzlüğün, şişirilmişliğin ya da kapasitesizliğinden olmasın. Hey Allah'ın hey başkasına gelince mangalda kül bırakma kendine gelince entiraka var dedikodu var. Peki kapasiteli,cesur, zeki bir Timur Noyan tüm bu entrikanın ve dedikodunun üstünden gelmeyecekse ne yapacak.
  • Harbi timsah  
  07 Ocak 2016 | 23:22
  13
  Tek yol kaldı
  Onurlu ve şerefli olarak bu adileri ve başındakini protesto etmek
  Beyler Bursa küme düştü sonra şampiyon oldu
  Bu siyasi yaltakçılara bu klübü peşkeş çekmektense ben ibra etme
  Oy kullanma derim
  • escobar  
  07 Ocak 2016 | 23:11
  11
  PARA PARA PARA öyle mi???
  -Peki arkadaşlar,
  PARA herşeyden önde gelirse,
  fuhuş, uyuşturucu satıcılığı vs yapalım hadi.
  NOLDU, OKURKEN BİLE DOKUNDU DİMİ!

  Peki, bu kulübün NAMUSUNU ONURUNU ŞEREFİNİ satmaya gelince niye para sayıklıyorsunuz!! Tabiki kulübe kaynak lazım, ama onurunu bir kenara atarak değil! ONURLUCA küme düşmeyi tercih ederim birilerine köpek olmaktansa.
  • teksassssslıııı  
  07 Ocak 2016 | 23:10
  11
  Bakın size açıklama olayın parayla maddiyatla alakası yok;

  ali ekber kartum

  ne güzel mutlu olmuşsunuzdur bakalım takım nasıl düzlüğe çıkacak siyaset yine galip geldi..

  Sırf Recep Bölükbaşı İbra edilsin diye üstün abiler adamı pes ettirdi. Çünkü çoğu projesinde belediyenin yardımına ihtiyacı vardı. Demek ki yardım etmeyeceklerini söylediler destekledikleri aday başka. Galiba RB ibra edilmezse olay çok çok farklı kişilere dokunacaktı.
  • nedimcan  
  07 Ocak 2016 | 23:02
  -10
  esobar denen şizofren arkadaş sendeki fikir değişikliğini edip yüksel bile yaşamaz inan.hemen gaza geliyor başka başkana yanlanıyor bi rahat be!sonra hayal kırıklığı.emin değilsen fikir beyan etme eminsen önceki fikirlerini gözden geçir daha da rezil olup zorlama.birilerine yanlama modundasın ve bu tip yorumları okumamak için siteye girmeyeceğim.kendiniz çalın kendiniz oynayın.duruş kalmamış Bursasporda.
  • hasan  
  07 Ocak 2016 | 23:00
  14
  ben buradan ali ay,a oy atacaküyelere seslenıyorum
  evet görünen ali ay başkan olacak
  ibra konusundaa bırtakım telkinlerde geebılır
  ama lütfen dik durun
  hesap vermek zorunda bunun vebalini almayın

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR