KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

"Biran önce takıma katılmak istiyorum"

VİDEO

12 Ocak 2016 | 17:25

47 yorum

22326 okunma

Bugün Özlüce Tesisleri'ne gelerek Başkan Recep Bölükbaşı ile görüşen ve her konuda anlaşma sağlanan Batalla, kulübün resmi yayın organı Bursaspor TV'ye yaptığı açıklamalarda Bursaspor'a duyduğu sevgiyi anlattı.

Teknik Direktör Hamza Hamzaoğlu ile görüştüğünü ancak çok fazla konuşmaya fırsat bulamadığını belirten Batalla, "Hoş geldin hoş bulduk şeklinde geçti. Hocamız kupa maçına gideceklerini söyledi, maçla ilgili bilgi verdi. Daha sonra detaylı konuşmak üzere sözleştik." dedi.

Kendisini hazır hissettiğini ve bir an önce kadroda yer almak istediğini vurgulayan Batalla, "Bana kalırsa ben biran önce takıma katılmak istiyorum. Ama iyi hissediyorum kendimi. Son maçımı 2 ay önce oynadım. Maç ritmimi kazanmak biraz sürecektir. Ama en kısa sürede formama düzenli şekilde kavuşmak istiyorum." diye konuştu.

"TARAFTARLA BÜTÜNLEŞİRSEK NELER YAPABİLECEĞİMİZİ BİLİYORUM"

Deneyimli oyuncu, kulübün ve takımın ligdeki durumunun iyi olmadığını hatırlatarak, "Kadroda çok kaliteli isimler olduğunu düşünüyorum takip ettiğim kadarıyla. Ben de bu takıma bir katkıda bulunabileceğimi düşündüğüm için geldim." diyerek, şöyle devam etti:

"Umarım ligin ikinci yarısında ilk yarıya göre daha iyi bir takım izlettireceğiz taraftara. Taraftardan, bana verdiklerinden fazlasını isteyemem. Bana çok şey verdiler. Ben burada 4,5 yıl oynadım. Eğer teknik ekip, takım ve taraftar bir araya gelirse neler başarabileceğimizi gördüm. Eğer taraftarlar bu desteği bana değil takıma verirlerse çok daha başarılı oluruz."

"BELLUSCHİ'NİN DÖNMESİNİ İSTERİM"

'Belluschi'nin de dönmesini ister misin?' şeklindeki soruya da Batalla, "Tabi ki isterim. Çok yakın arkadaşım. Kalitesini defalarca bu camianın içinde kanıtlamış bir isim. Kadroya da yardımcı olabilirdi, isterim yani." diye cevap verdi.

Batalla, giyeceği forma numarası sorulması üzerine, boşta olan forma numaralarını bilmediğini ve forma numarasının önemli olmadığını dile getirdi.

Pazar günü ligde Trabzonspor ile oynayacakları maçı hatırlatan Batalla, taraftarları stada davet etti. Batalla, yeni statta taraftarlarla buluşmanın heyecanını yaşadığını kaydetti.

Batalla, Çin kulübünde oynarken başka takımlardan da teklif aldığını ancak reddettiğini, Bursaspor konu olunca hiç düşünmeden ayrıldığını dile getirdi. Tecrübeli oyuncu, yeşil beyazlı takımın kadrosu için ise şu yorumu yaptı:

"Kadronun tamamını tanıdığımı söyleyemem. Ama bildiğim kadarıyla ülkesini milli takımda temsil eden oyunculardan oluşan bir kadroya sahibiz. Şimdi bize kalan birbirimizi daha iyi tanımak, çalışmak ve bu kaliteyi başarıya dökmek."

Yıldız oyuncu, Bursaspor'dan ayrılırken, "Bursaspor'dan başka takıma dönmem" dediğinin hatırlatılması üzerine ise "Ben bu sözü söylerken hissederek söyledim. Orada oynarken de başka seçenekleri değerlendirmek yerine tekrar Bursaspor'a dönmeyi hayal ettim. Bursaspor'u sürekli takip ettim. Bugün de burada olduğum için çok mutluyum. Taraftarların beni karşılamasını kelimelerle anlatmak zor. İnsanların beni sevdiğini biliyordum, bunu çok açık bir şekilde gösterdiler bana. Ama geldiğim anda beni karşılamaları, bunu hissettirmeleri çok güzeldi. Tekrar teşekkür etmek istiyorum, bana çok güzel şeyler yaşattılar." ifadelerini kullandı.

 

  • Hass  
  12 Ocak 2016 | 18:27
  27
  #KombineAlKombine !
  • casanova  
  12 Ocak 2016 | 18:21
  21
  L lan olm sözleşme imzaladı mı diye bakmaktan internetim bitti. Feda olsun 10 a
  • Abdullah Yildiz  
  12 Ocak 2016 | 18:13
  42
  Havaalaninda pasaport islemlerini yaparken ilk gordugumde dayanamadim agladim...
  • Muharrem uzun  
  12 Ocak 2016 | 17:59
  20
  Antalyadan selamlar evine hoşgeldin efsane
  • gokhan vatanseve  
  12 Ocak 2016 | 17:54
  29
  Gülüşüne kurban be batalla
  • escobar  
  12 Ocak 2016 | 17:50
  20
  Yönetim bir açıklama yapsana sözleşme imzalandı mı
  • Mert Taş  
  12 Ocak 2016 | 17:50
  23
  Helalll olsun

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR