KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Devir teslim töreni yapıldı

20 Ocak 2016 | 12:30

23 yorum

12665 okunma

Dün akşam gerçekleştirilen 52.Genel Kurulumuzun ardından Recep Bölükbaşı yönetimi görevi Ali Ay yönetimine devretti.

Devir teslim törenine Recep Bölükbaşı Yönetiminin Asbaşkanı Kemal Güler, yeni seçilen Başkanımız Ali Ay ve yönetim kurulu üyeleri, Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç, Divan Başkanlık Kurulu 2.Başkanı Murat Gülez, Genel Kurul Divan Başkanı İlhan Parseker katıldı.

İLHAN PARSEKER: " HAYIRLI OLSUN"

Genel Kurul Divan Başkanlığı'nı yapan İlhan Parseker yaptığı konuşmada genel kurula katılan tüm üyelere teşekkür ederken yeni yönetime görevinde başarılar diledi. Parseker, "Bursaspor'a yakışan olgunluk içerisinde genel kurulu gerçekleştirmiş olduk. Tüm üyelere teşekkür ediyorum. Üç aday arkadaşımız vardı. Başta seçilen başkanımız olmak üzere diğer adaylara da Bursaspor'a göstermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. Kongre geride kalmıştır. Mali anlamda Bursaspor'u zor günler beklemektedir. Yeni yönetime büyük görev düşmektedir. Mevcut seçilen yönetimin ardından kenetlenilmesiyle, birlik ve beraberlik içerisinde Bursaspor'u hak ettiği yere getirmek gerekmektedir. Başta tribünler olmak üzere tüm camiamızla birlikte yeni seçilen yönetime destek olalım ve hepbirlikte Bursaspor'umuzu hak ettiği yere getirelim. Başta başkana ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun"

Recep Bölükbaşı yönetimini temsilen devir teslim töreninde yer alan yöneticimiz Kemal Güler ise yaptığı konuşmada Bursaspor'u skor olarak olmasa da iyi bir takım kadrosu bıraktıklarını belirtti.

KEMAL GÜLER: " İYİ TAKIM BIRAKTIĞIMIZI DÜŞÜNÜYORUZ"

Güler, "Dün akşam yaptığımız olgunluk içerisinde geçen genel kurulumuzda Bursaspor'un 25.Başkanı seçilen Ali Ay ve yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Yaklaşık 8 aylık yönetim sonucunda Bursaspor'u belirli bir noktaya getirdiğimizi, sonuç olarak olmasa da takım olarak iyi bir takım bıraktığımızı düşünüyorum. İnşallah bundan sonraki dönemde eski yönetimden bir arkadaşımıza ihtiyaç olunduğunda her zaman yanlarında olacağımızı belirtirim. Hayırlı ve uğurlu olsun" dedi.

ALİ AY: " İYİ GÜNLER YAKINDA"

Yeni Başkanımız Ali Ay ise devir teslim töreninde yaptığı konuşmada, " Dün akşam genel kurulumuzu yaptık. Çok şükür bir olay olmadı. Ben genel kurul üyelerimize teşekkür ediyorum. Haklarını helal etsinler. Kar kış demeden kongreye geldiler. Teveccüh gösterdiler. Diğer başkan adaylarını tebrik ediyorum. Çünkü bu cesaret işiydi. Medeni cesareti gösterdiler ve aday oldular. Bizi çok günler bekliyor. Son 15 gün bizim için seçim arifesiydi. Bundan sonra 1.5 ay biz öncelikle mali tabloyu düzeltmek için uzun çalışmalar yapacağız. Allah'ın izniyle bu işin üstesinden geleceğiz ve rahat rahat maçlarımızı seyredeceğiz. Bursaspor hedefsiz bir takım değildir. Her sene şampiyonluğa oynaması gereken takımdır. Bunun için herşeyi yapacağız. İyi günler yakında. Allah Bursaspor'umuzun yanında olsun" dedi.

İDRİS SEVİNÇ: " BURSASPOR'UN ÇOK SEVİLDİĞİNİ GÖRDÜK"

Divan Başkanlık Kurulu Başkanımız İdris Sevinç yeni seçilen Ali Ay yönetimini tebrik ederken başarılı olacaklarına inandıklarını ifade etti.

Sevinç, "Bursaspor'umuzun içinde bulunduğu durum malum. Bu süreçte Bursaspor taraftarların genel kurul üyelerinin, camianın genel kurula gösterdiği teveccüh Bursaspor'un ne kadar çok sevildiğinin göstergesidir. Tüm adayları ve yönetici adaylarını tebrik ediyorum. Geçici divan olarak görev yapan İlhan Parseker arkadaşımıza böylesine bir kongreyi güzel yönettiği için teşekkür ediyorum. Kar kış demeden salona gelen üyelerimize teşekkür ediyorum. Başarılı olacaklarına inanıyoruz. Bir bütünlük içerisinde Bursaspor'u başarıya ulaştıracaklarına inanıyoruz. Kongre sürecinden bugüne yoğun bir şekilde çalışan medya mensuplarına teşekkür ediyoruz. Tebrik ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 Bursaspor.org.tr

  • MK  
  20 Ocak 2016 | 12:59
  Bursasporumuza hayırlı olsun.
  • burakk  
  20 Ocak 2016 | 12:50
  25
  hayırlı uğurlu olsun kim olursa olsun destek vermek zorundayız artık tökezleme şansımız kalmadı. Ancak yeni yönetime tavsiyem yüksel çolak'ın hikmet karamana koyduğu postayı sakın hamza hocaya yapmayı denemesin sonun başlangıcı olur, hatta özlüceye hiç gitmesin...
  • texas!!!  
  20 Ocak 2016 | 12:46
  -24
  KEMAL GÜLER İnşallah Yeni yönetimde Yerini Alırsın...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR