KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Esnaftan örnek olacak bağış

22 Ocak 2016 | 16:50

24 yorum

15772 okunma

Karacabey'de esnaflık yapan Bursaspor'umuza gönül veren Rafet Öktem Özlüce Tesislerimize gelerek Başkanımız Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerimizi ziyaret etti.

Rafet Öktem çok kısa olarak gerçekleştirdiği ziyarette Başkanımız Ali Ay ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olsun dileklerini ilettikten sonra Bursaspor'un mali yapısına katkı sağlamak amacıyla 50.000 TL'lik maddi desteği bağışladı.

Öktem yaptığı açıklamada "Yapmış olduğum bağışın başlangıç olmasını ve bunun artarak devam etmesini diliyorum. Bursa'da yer alan tüm esnaflardan, işadamları ve sanayicilerden ricam Bursaspor'a ellerinden geldiği oranda destek olmaları. İnşallah Bursaspor'umuz arzu ettiğimiz başarıları en kısa sürede yakalar" dedi.

Başkanımız Ali Ay, Karacabeyli esnafımız Rafet Öktem'in böylesine duyarlı bir şekilde hareket etmesinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti.

Başkanımız Ali Ay yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı; "Değerli sanayicilerimiz ve iş erbabı arkadaşlarımız, Karacabey'den Rafet Öktem kardeşimiz eksik olmasınlar, Bursalı sanayici ve iş adamlarına esnaflara bir örnek teşkil etmesi amacıyla geldi ve Bursaspor'umuzun bu zor gününde 50,000 TL bağış yaparak yardımda bulunmaya çalışıyor. Kendisine Bursaspor Başkanı ve yönetimi olarak çok teşekkür ediyorum, Allah razı olsun. Allah, böyle insanları başımızdan eksik etmesin ve bunun örnek olmasını ve bu bağışların, loca ve kombine alımlarının çoğalmasını bütün taraftarlarımızdan rica ediyorum. Şu anda çok güzel bir sinerji var. İnşallah bu iş çığ gibi büyüyecek ve Bursaspor'umuz da bu zor günlerden kurtulacak. Rafet beye tekrar çok teşekkür ediyorum"

 Bursaspor.org.tr

  • tek9  
  22 Ocak 2016 | 20:19
  19
  bu adamı iyi tanıyalım yolda görürsem elini öpücem
  • hasan  
  22 Ocak 2016 | 17:58
  55
  bakın yavaş yavaş hareketlenme başladı
  bugun bu esnaf arkadaşımız kendi çapında bağışını yapmış
  durmazlar 2 adet loca alacağını açıkladı
  p.tesi günü l.kızıl loca alacak
  ammmmaaaaaa lakin
  tepecik maçındai gibi kufurlere devam ederseniz
  sahayı kapattırırsanız
  Bursaspora en buyuk ihaneti siz yaparsınız
  bu çabaların hepsi boşa gider
  • hasan  
  22 Ocak 2016 | 17:07
  61
  Oğlum kombıne alın kombıne
  sallayıp durmayın buradan
  ayda 20 tl 2 paket sigara 2 bira
  parası vermeyecekseniz
  buralarıdaa mesgul etmeyın
  • Arabacı  
  22 Ocak 2016 | 17:06
  50
  Bütün borçları -yolsuzlukları çıkarıp millete anlatsın başkan. Başkan ve Kongre üyesi arkadaşlarda mahkemede müdahil olsun lütfen. Hırsızlık varsa koşulsun peşinden sonuna kadar. Para toplama olacaksada güzel bir şekilde organize edip bende dahil olmak üzere insanlar bütçesine göre yardım etsin

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR