KULLANICI KAYDI

Onay kodu cep telefonunuza yollanacaktır.

KULLANICI GİRİŞİ

Telefon numaranızı ve şifrenizi giriniz.

Kulübümüze bağışlar sürüyor

25 Ocak 2016 | 19:40

22 yorum

14069 okunma

Kongre üyemiz, işadamı Cemil Parlakay, kulübümüze gelerek Çanakkale'de kendisine ait olan 10.600 metrekarelik araziyi bağışladı.

Başkanımız Ali Ay, işadamı Cemil Parlakay'ın yapmış olduğu bağıştan dolayı kendisine çok teşekkür etti ve şehirde yakalanan güzel havayı en iyi şekilde değerlendireceklerini ifade etti.

Başkanımız Ali Ay şu ifadeleri kullandı; "Bursa'da çok güzel bir sinerji yakaladık. Allah bunu bozmasın, daim etsin. Bugün de Cemil Parlakay kardeşimiz Çanakkale'de bulunan 10.600 metrekarelik arsasının tapusunu Bursaspor'a bağışlıyor. Biz Bursasporlular istiyoruz. Biz hem Bursa'dan ekmek yiyip, Bursaspor'dan bir kuruş katkısı olmayan sanayici istemiyoruz. Bursaspor'un durumunu hepimiz biliyoruz. Allah'ın izniyle bu sinerjiyi en güzel şekilde değerlendireceğiz. Bursaspor'umuzu göklere çıkartacağız, tekrar şampiyon yapacağız o şanlı bayrağımızı yeniden boğaz köprüsünde sallandıracağız"

PARLAKAY: ''KENETLENMEYE KATKIDA BULUNMAK İSTEDİM"

Genel Kurul üyemiz işadamı Cemil Parlakay ise Bursa'da doğan ve doyan herkesin bu kulübe katkı koyması gerektiğini düşündüğünü ifade etti. Parlakay, "Bir haftadır şehirde müthiş bir atmosfer oluştu. Sayın başkanımıza ve yönetim kurulumuza büyük bir güven var. Bu kenetlenmeye bende katkıda bulunmak istedim.Bursa'da doğan ve doyan herkesin bu kulübe katkı koyması gerektiğini düşünüyorum. Sayın Murat Yanıklar ile başladı, Rafet Ökten ağabeyimiz ile devam etti. İnşallah benden sonra da şehrin diğer dinamiklerinin az veya çok yönetim kuruluna güvenerek katkı koyacağına eminim. Bursaspor'umuza hayırlı olsun" ded

 Bursaspor.org.tr

  • kadir y.  
  25 Ocak 2016 | 20:07
  13
  Allah razı olsun
  • d_ozgur  
  25 Ocak 2016 | 19:53
  14
  Gücüm olsa, ben de bağış yardım vs yapabilsem keşke ...

GÜNDEM TWEET

FİKSTÜR